Iskustva sa 1and1.com hostingom?

Da li je neko imao iskustvo sa 1and1 hostingom?
Planiram da zakupim na godinu dana.
Da li se mogu drzati adult sajtovi na 1and1 (ovo mi nije toliko ni bitno)

Onoliko koliko imam iskustva, ako želiš seliti domenu, ažuriranje DNS-a, neki probelm pa dobiti podršku… bježi.
Moje je iskustvo s njima i njihovom podrškom kada se jedan web dućan trebao postaviti kao da sam kontaktirao t-Koma.
Za držanje sadržaja pročitaj njihove uvjete ili im pošalji mail ičekaj 7 dana odgovor.
Najbolje da ih nazoveš uštediti ćeš (vrijeme i živce).

Hvala, najvise me interesuje kakav je sa stabilnoscu. :smiley:

Koliko se sjećam bilo je uredu i stabilno.

Zakupio sam hosting na godinu dana, ali sada me muči kako da povezem domen koji je vec registrovan na namesilo, da povezem samo sa dns :smile:
Prvi put radim sa njima , pa mi je ovaj control panel malo nejasan…

Ne da je nejasna nego je banana, nažalost ne sjećam se i nemam više pristup, a i nadam se da si riješio već.

Selidba domene sa njihovog hostinga na drugi registar je trajao 14 dana!!! Zato mi nisu ostali dobro u pamćenju.

Riješio sam, control panel im je malo za nove korisnike komplikovan, jedan dan mi je trebao da se naviknem, da nađem dosta opcija, a ovako što se tiče sigurnosti servera, stabilnosti za sad’ sam zadovoljan.
Kad se naviknes na njihov control panel onda se ne gubi mnogo vremena.
Jedina domena koja mi je registrovana kod njih je domena koju sam uzeo uz paket koja je besplatna, pa mi nije ni bitno da je prebacuje.

Inače kod svih servisa ako želite automatsko produljenje domene to trebate sami postaviti, dok na ovom smečarskom servisu oni to sami postavi i onda nakon godinu dana slijedi šok. Da ne pričam da nisam vidio nešto kompliciranije, ne znam jel se teže registrirati,kupiti domenu ili kasnije pobjeći od njih.

Izbjegavati.

Najteže, čitaj najduže, je pobjeći od njih a to je banana. Kada planirate selidbu stranice, migraciju, te promjenu registra osobito, a istječe hosting recimo, planirajte barem 14 dana unaprijed. Nama je selidba u drugi registar trahala cca 14 dana.(može biti iznimka, ali od svih sučelje, način vrlo loš…)