Iskustva sa kupnjom web traffica na fiverru?

Dobar dan kolege :slight_smile:

Zanima me imate li, i ako ih imate, kakva su vam iskustva sa kupnjom web traffica preko fiverr oglasa?
Našla sam neke oglase koji obećavaju tipa 100 000 Amera za 15$ … to mi nekako zvuči nerealno i predobro da bi bila istina :smiley:

Iskustva?

I bi i 100 poseta iz USA za 15$ bi delovalo nerealno. :slight_smile: 1000 već svakako. A ne 100.000…

Možda za taj novac možeš dobiti botove koji u najboljem slučaju koriste VPN sa USA IP, ili nešto slično.

Iskreno, tako sam i mislila… al najviše me bune dobre recenzije na oglasu. Ne znam mogu li se recenzije na fiverru namještati? (Pretpostavljam da mogu)
Oglas o kojem pricam ima ocjenu 4.7 na bazi od 112 recenzija

To je sve bot traffic koji dolazi kako je igor rekao sa USA IP adrese. Vecina ljudi na fiverru stvarno nemaju pojma o nicemu te vide da dobijaju traffic i s time su zadovoljni.

Inace, samo da spomenem da sam pokupio ban od google upravo zbog junk traffice u potpisu “invalid traffic” by google. Svaka skola kosta… :slight_smile:

google adsense ili? gdje si popio ban tačno?

G adsense, nesto sam eksperimentirao prije, kada sam bio zelen misleci kako ce mi “junk traffic” donjet bolju poziciju i sl. donjelo mi vise stete no koristi.