Iskustva sa PayPal

Pozdrav svima.
Imam problem sa PayPalom, nakon kreiranja računa, tj imao sam ga duže vrijeme i koristio samo za kupovinu na ebay i tjt, i došlo vrijeme da jednom primim novac i izbaci kao neki eror neku grešku, i prije par dana isto treba da primim novaac isto to pokaže. Nakon toga zatvorim račun i ponovo otvorim na isti mail, isto ime, karticu i sve isto, piše da je uspješno poslano (meni) ali kao čeka se to slanje, i tako satima. Zna li neko u čemu je problem i da li treba otići u banku da oni nešto urade i sl.?
Napomena iz Bosne sam i Intesa Sanpaolo banka.

To bi mogo biti slucaj gdje ti mozes slati pare a ne mozes primati, desavalo mi se, posalji poruku supportu i trebali bi ti srediti.

Samo visa može primati, osobno iskusio :frowning:
I naravno trebaš kad povežeš unijeti pin koji ti dođe na izvodu banke od onih msn 1,95usd što ti uzme s kartice da vidi radi li…

Dupli račun se ne smije raditi. Pazi šta radiš, da ne ostaneš bez računa na PP

Ja se ne mogu prijaviti na racun vec nekih pola sata tako i jucer osto mi se desilo. acc je star skoro 10 godina.

Prije nego otvorim novi taj prethodni već zatvorim, pazio sam na to jer inace ne bi prihvatili nikako

Pozdrav, ima li neko problem sa primanjem novca (BiH). Klijent mi je pokušao poslati novac na PP i dobio je ovu poruku:

To comply with government regulations this transaction has been declined

1 Like

jučer stigla uplata normalno sve…

Sve uredno prolazi. Naplata i povlačenje na račun.

Je l’ vam šalju sa personal account ili business account novac na PayPal?

o’bični
2222222222222

Ništa, našao sam problem.

Zbog nekog razloga mi je auto-withdraw bio isključen, ponovo ga uključio, sada je sve ok.

1 Like