Iskustva za Hawkhost

Ima li ko iskustva sa Hawkhost, koliko dnevnih poseta moze da izdrzi njihov shared paket?

Kako misliš dobiti odgovor na to pitanje? Ovisi o mnogo faktora jer je shared hosting. Ako he svih 700 sajtova na serveru sa 100 dnevnih posjeta onda valjda možeš imati par tisuća dnevno. Ako imaš tri jaka sajta i dva sa nulled temom eto problema svima…

Ja na shared guram preko 5000 dnevno, ali kada se javi problem ne mogu tu ništa učiniti nego čekati. Dogodi se jbg.

Ja imam account na Hawkhostu, i na serveru u Americi sve radi Tip Top. :slight_smile: Doduše, nema mnogo posjete pa ne mogu govoriti o tome, ali želim ih pohvaliti s druge strane, da vidite koliko je to profesionalna firma koja brine o svojim klujentima.

Što je bilo:
Bio mi je neki problem na Webu, i obratio sam se podršci. Malo dopisivanja, tamo - vamo, međutim nema rezultata. :frowning: Tada mi gospodin sa podrške kaže slijedeće:

  • Mister, vjerujem da to što opisjete nije problem hostinga. Ali, molim pošaljite mi Admin Username i password pa ću ja pogledati vaš Web . (ovo neće napraviti nijedan hoster op.p.)
    Tako sam otvorio novi User za njega, i - popravio mi je stvar vrlo brzo. :smile:
    To se zove ugodno iznenađenje.

Dakle, Hawkhost = Sve 5 +. :slight_smile:

P.S. Nemojte sad slijediti ovaj primjer čim nešto zapne. :slight_smile:

Ispravak netocnog navoda, nece napraviti vecina hostera… mister :smiley:

He he, :blush: drago mi je to čuti, ipak, i tada ispravno je napisati pregolema vecina hostera (skoro nijedan). :slight_smile: