Ispalti li se!?

Znači imam jednu stranicu koja je stara oko mjesec dana i ima do sada preko 20 članaka duljine svaki +300 riječi. Do sada sa Googlea je bila jedna posjeta. Isplatili se i dalje pisati članke za takvu stranicu ili da odustanem u startu?

Pitam iz razloga što bih inače za ovakav broj članaka imao preko 10ak posjeta dnevno s tražilica.

Jel ubacujes backlinkove,da li si aktivan na forumima,etc?

I mene također zanima ovo. Imam stranicu ljekovitapriroda.com sa 20-tak članaka, staru cca. dva mjeseca i posjetu 5-50 dnevno uglavnom sa Google-a. Jeli to Ok za stranicu staru dva mjeseca ili se pak razvija presporo? Nedavno sam počeo raditi i na backlinkovima za navedenu str.

Presporo je ovdje relativna rijec. Niko ne zna koliko je kvalitetan vas sadrzaj i koliko linkova gradite i da li su ti linkovi kvalitetni.

Za mene bi to bilo presporo ali ovisi ne samo o linkovima i sadrzaju nego i o zasicenosti niše.

Ovisno što je kome cilj. laka lova?

Moja priča je da radim na sajtu vezano za prirodu skoro od početka godine (~9 mjeseci), imam 100tinjak članaka s 400+ riječi, i još 70tak ih je trenutno u skicama dok se ne udebljaju (ciljam da svaki članak ima barem 1000 riječi i stalno ću pisati nove članke uz nadograđivanje postojećih)
sav tekst je original i bogato dokumentiran vlastitim fotografijama.
bitan mi je kvalitetan dizajn sajta, sve glatko isprogramirano i tu ću imat još dosta posla (naravno, nije tuđi template).
trenutno je dnevno 5-15 posjeta, uglavnom ljudi koji proguglaju ili zalutaju. malo? možda, međutim ne radim na marketingu (vidljivost na socijalnim mrežama je nepostojeća, backlinkovi nula…) i želim da tako ostane možda još godinu dana dok ga ne posložim “kak spada”…

meni je bitno da to što radim bude kvalitetno, povezao sam 2 strastvena interesa (web dizajn i ovo drugo) i želim stvarati nešto vrijedno.
tako da, ako vas zanima to o čemu pišete samo nastavite i ako će sajt biti kvalitetan ljudi će to sigurno prepoznati…