Isplati li se platiti promociju za pojedinačni instant article?

Pozdrav ekipa,

imam jedan instant article account u sportskoj nichi.

Malo u zadnje vrijeme balansiramo između adsensea i instant articlesa.

Vaše mišljenje. Isplati li se platiti promociju za pojedinačni instant article - post na fb-u ?

Hoće li zauzvrat donijeti zaradu ?

Vise ces potrositi nego zaraditi ali moze koristiti za izgradnju brenda, pagea i tako dalje jer ti se dio ulozenog vraca nazad, no slicno bi bilo i da boostas obican post s Adsensom. Kod IA ce biti nesto bolji reach.

Ja sam pre oko 2 god dok sam jos radio FB + linkovi, imao par test kampanja i rezultati su bili jako dobri. Npr na ulozenih 1$ sam imao povrat 3$. 3-4 kampanje sam imao i na svima sam imao manje vise slican ROI. A birao sam ih tako da oni linkovi koji imaju najbolje rezultate u toku dana, sutra pustim reklamu za njih. Obavezno sam isao na engagement kampanju a ne link click. E sad kakva je situacija, ne znam.

To zvuci kao recept za obogatit se, kako to da si ostao samo na testiranju? :smiley:

Vidis to je jako dobro pitanje, na koje nemam odgovor :slight_smile: Ima po forumu negde sam pisao bas u to vreme kad sam to radio. I mislim da sam isto pitanje imao i tada, ali odgovora bez je bilo isto kao i sad :smiley:
Jesam fino zaradjivao od FBa, i idalje kad naleti neka brza kombinacija za FB ja odradim, ali ne znam jednostavno ne volim da radim FB. Nekako mi je robija :smiley: Svi poslovi koji zahtevaju svakodnevnu rutinu jako brzo mi dosade, to mi je mentalna fizikalija :slight_smile: