Isprobavanje Wordpress theme

Pozdrav,

Dvoumim se oko kupnje 2 wp theme goodgame i PixieHuge na Themeforest… Linkove nisam postavio. :slight_smile:

E sad jel imate vi neku ideju kako isprobati obje teme prije nego se odlučim na kupnju… Tražio sam na google ali ništa -_-

Ako ima neka dobra duša koja može pomoći nek se javi :smiley:

Mazni ju s postojece stranice…

Nije legalno, ali mogu ti dati savjet da napises u google naziv teme i dodas “nulled” i pretrazis tko nudi besplatan download, nakon toga je obrises i kupis original :wink:
Sretno !

Jedino ako mi pokažeš kako :wink:

Tražio sam ali nisam našao svi linkovi su expired. Ma svakako želim kupiti temu samo želim prvo probati :slight_smile:

Hmm,
zapeo sam na prvom korau :slight_smile: . Ja sam koristio ovu stranicu za trazenje tema tj. stranica koje koriste zeljenu temu.
http://www.mythemedetector.com/
E sad ona ne radi, pa ces morat nac alternativu…
Kad nadjes stranicu s zeljenom temom pises po redu:
…/wp-uploads/theme.zip
…/wp-content/theme.zip
…/wp-content/themes/theme.zip
ima jos par kombinacija, alinemogu se sjetit.

Fora je da ako je WM uploadao cijeli paket u zipu onda ce isti ostati gore. To se desi iznenadjujuce cesto, ali ne bas svaki put, pa ti treba vise stranica na kojima to mozes isprobati ( iz iskustva je cca svaka 4 ili 5 stranica).

Druga varijanta ti je ova predlozena gore, nullane teme. Ali samo isprobavati na localhostu.

Da kao što sam i napisao gore iznad želim probati lokalno prije kupnje inače nebi se “igrao” stavljati na sajt svakakve gluposti :slight_smile:

Ma znam kak ti je. Ja sam vec 2 teme vratio jer su smece koje nisam mogao isprobati prije kupnje.

ček preko themeforesta?? Šta mogu vratiti?

Da. Trazis prvo od sellera ( das neki valjan razlog), ako neide tako otvoris ticket i trazis theme forest da rijesi to. Oni u principu zele da ti i seller to rijesite i da imas nekakav valjan razlog, npr. tema ne radi, suport ne pomaze, nesto nije kako je prezentirano u demo-u,itd. Ako je razlog ok, refund ide bez problema ili ako se sa sellerom dogovoris ( onda u principu samo trazis refund i seller ti ga odobri i nemas nikakvog kontakta sa themeforest supportom).

Hvala valjda cu nesto naci nije bas da mi se baca 50$ :slight_smile: