Iwriter - Jeftin Servis Za Clanke

Vidim da ovdje ima mnogo onih koji pisu, profesionalno ili rekreativno. Kako je tesko pronaci posao u pisanju i zadovoljiti svoje klijente ako ste rekreativni pisac tako je i tesko profesionalnim piscima zaraditi na svojim profesionalnim tekstovima.

Iwriter.com nudi oboje. Pocetnici mogu pisat lagane male tekstove i zaraditi nesto love. A profesionalci mogu pisat i dogurat do elite pisca koji naplacuje svoje clanke 35$ za 500 rijeci. Dok pocetnik pisac naplacuje isti broj rijeci za 3.5$.

Znaci profesionalni pisci se moraju potrduiti i doci do elite pisca. A mi webmajstori mozemo iskoristiti te profesionalne pisce da nam napisu tekst po sitnoj lovi.

Koristenje iwritera je jako jednostavno, napravis projekt objasnis piscima sto trebaju napisati i onda kada ti napisu procitas sto su napisali. Mozes tekst koji su napisali odbiti ili mozes poslati na preuredjenje. Ja sam dosad prilicno zadovoljan s ovim servisom. Koristio sam ga davno prije na pocetku, ali sada se jako poboljsao, cak ne trebam ni puno tekstova decline.

Na svojoj webstranici sam napisao tekst na engleskom o iwriteru ako zelite procitati vise: http://www.dadaas.com/iwriter-review-cheap-article/
Ili ako se zelite registrirat preko mog affiliate, mozete ovdje: Regaj se na Iwriter

“Buy me a coffee” kul :relaxed:

Pa da, znaju mi kupiti kavu. Neki su mi kupili bezveze kavu, nisam im nista napravio.

Koristio sam neko vrijeme iwriter servis i mogu reći da je bio jako jako brz. Članci bi bili gotovi uglavnom u roku od 24 sata. Trenutno neznam kako stoje s kvalitetom, ali nisu baš bili naj odabir za money pages ili ako pokušavate objaviti na nekom jačem blogu. 99% pisaca tamo su indijci ako se ne varam. Tu i tamo se zaleti netko iz naše regije, filipina i ostalih zemalja trećeg svijeta.

Uglavnom, za neke potrebe može se i koristiti ovaj servis, ali ne očekujete previše - kvalitetu treba platiti.

Koristio sam i ja par puta - u vecini slucajeva - kopiraju tekst morate sve provjeravat - kvaliteta pisaca katastrofalna - ocjene namjestene(frajer sa 4 zvjezdice kopirao tekst sa jednog sajta). Uglavnom nebi dao vise ni centa tamo kao da placam da mi stetu naprave na sajtu sa uzasnim tekstovima.
@dadaas daddas neznam koja je tvoja razina engleskog ali ako si zadovoljan sa onakvim tekstovima onda neznam sta bih rekao

1 Like

Kako je kopirao tekst kada tekst mora preci copyscape?
Ima spamera, zato su uveli spam button, zato ih sad ima sve manje i manje jer ih vjerojatno brisu. Ja svaki clanak ispravljam, cak stovise bilo gdje da sam kupio tekstove moram ispravljat. Takodjer imam plagiarism checker i jos mi nisu napisali tekst koji bi bio plagijat. Dobro mozda jer imam specificne tekstove pa ih je tesko naci.

@mravac Imas kategoriju elite koji kosta 35$ za 500 rijeci. To su profesionalci i tu ces dobiti jako kvalitetne clanke jer je gotovo nemoguce da neki indijac ili bilo tko drugi tko ne razumije jezik bude u toj kategoriji.

Nedavno sam odlucio probati Fiverr i tamo sam narucio tekst od najpopularnijeg pisca koji ima najvise poslova odradjeno i to sto je on meni poslao je bila katastrofa. Pa sam totalno odustao od fiverra ako najbolji i najpopularniji pise takav tresh.

Kuda ide ovaj svijet kada webmajstor uvaljuje affiliate link drugom webmajstoru ?! :smile:

Šala mala, aff link uklonjen, pravilo foruma je da se ne stavljaju aff linkovi.

Neznam ja kako je kopirao ali imaju sistem - napisu jedan tekst koji odgovara generelano svakoj niši i samo mjenjaju kljucne keyworde. 90 % recenica nema smisla ako netko napise orginalan. Uglavnom dok ti pregledas sve te tesktove da od 10 dobis jedan oke kvaliteta ma radije cu sam ih pisat

Nisam vidio to pravilo. Cak sam mislio da je pohvalno stavit svoj affiliate link, jer sam vidio da u drugim psotovima ljudi salju affiliate linkove.

Ja bi se pitao kuda ide ovaj svijet kada kolega webmajstor nezeli koristiti od kolege webmajtora affiliate ili mozda tako samo ja razmisljam. Uvijek kada nesto kupujem ili ako mi bilo tko pomogne u necemu ocekujem da mi dade njegov affiliate link i barem se na taj nacin zahvalim ako nemogu nikako drugacije…

Ali ako su to pravila foruma dobro…

Da sjecam se toga, tako je bilo prije, sada mislim da su se popravili jer evo ovo sto narucujem je solidno, ako mis e nesto en vidi posaljem na rewrite i obicno onda poprave, ali uvijek ja naknadno moram popraviti. Ali zato jer sam cjepidlaka.

Da, skuzio sma da neki znaju tako pisati, ali gle lupis im rating 1 i vise se nece zezati.

Isto mislim. Ne vidim ništa loše u aff linku, pogotovo jer su naglasio da se radi o aff linku. Tko ne želi može lako da ukloni aff dio linka i rega se na čisto…

Da, napisao sam da se radi o Affiliate linku i tko zeli moze se regat preko mene ili ako nezeli moze se regat direct.

Nije mi bila namjera promovirat iwriter, nego sam samo htio napisat o njima jer ih nakon duzeg vremena opet koristim i vidim da su se poboljsali.

A da mi je ova politika foruma zasmetala kada meni starom clanu foruma kojem ocito nije cilj promoviranje svojeg affiliate linka, jer 99% mojih postova nema affiliate link,a s druge strane znaju na forum uletjeti gelipteri kojima je cilj samo ili promocija svojeg affiliate linka ili SEO. Naravno da cu zbog ovog smanjit pisanje i biti manje aktivan clan… a sta ces, bio sam jako neaktivan na ovom forumu na pocetku i sada kada sam se malo vise aktivirao ce me opet deaktivirat…

1 Like

Neće :smile:

Nemam primjedbi, korektno si naveo da se radi o aff linku i zato sam sve popratio velikim :smile:

Problem je da ako se malo olabavi po tom pitanju mogli bi ubrzo imati postove nakrcane aff linkovima.

Stvarno mi je žao ako si osobno shvatio uklanjanje aff linka, ali uvjeravam te da nema ništa osobno. Također bi mi bilo žao da zbog te sitnice smanjiš forumsku aktivnost.

I da promoviraš ništa loše. Meni je nedavno trebao eng writer pa sam nakon mučnog traganja i natezanja na kraju naletio na osobu koja odgovara potrebama. Nisam prije znao za taj servis, baš pogledam kad uhvatim vremena…

Kažu na web stranici od Iwritera da članci prolaze kroz copyscape tako da smo sigurni da dobivamo originalan sadržaj. Moš mislit. Zadnji članak koji su mi napisali je od riječi do riječi kopiran od druge web stranice, i to je čovjek čak kopirao s web stranice koja se prva pojavi na Googleu za ključnu riječ, nije se ni potrudio da sakrije da je ukraden sadržaj. Nažalost nisam na vrijeme skužila i odobrila sam mu i dala dobru ocjenu, al katastrofa. Kontaktirala sam Iwriter da mi vrate pare i neću ih više nikad koristit. Mislila sam da kupujem originalne članke, a kad ono i kopi pejstani članci prolaze,

E, ako si isla rewrite onda ti mogu to uraditi. Te varalice u biti idu na to da ti trazis rewrite. Onda doslovno kopiraju sadrzaj i on prodje. Imao sam i ja tih problema, cak 10 puta kad sam ih koristio prije nekoliko godina. Uvijek su osobu koja je to napravila obrisali a meni vratili pare.

Tak da s njihove strane to je korektno. Iwriter je odlican servis ako ti koji narcujes znades jako dobro engleksi i mozes prepoznati sto valja a sto ne. A i nije problem i ne treba ti copyscape da otkrijes plagijat prije nego approvas, dovoljno je samo par recenica ubacit u google i vidis…

A ako zelis kvalitetne clanke uvijek mozes kod njih naruciti elite ili premium clanke ti clanci su 10000% unikat. Naravno cheap shit za 3$ nemozes ocekivat kvalitetu.

Nisam naručila rewrite nego baš pisanje članka i to Elite pošto oni jeftini mi u 99% slučajeva budu katastrofa članci. Ubacila sam ja bila par rečenica u Google i u neki online alat za provjeru plagijarizma i nije mi ništa našlo nego tek kad sam ručno išla gledat po Googleu sam našla da identičan članak postoji, al tad je već bilo kasno jer sam approvala. Bilo bi u redu da mi vrate pare.

A bilo mi odmah sumnjivo jer sam naručila 700 riječi a dobila 1550. Tko normalan bi išao pisat više od duplo ako ne treba. I lik je umjesto slova “i” pisao neki znak kao “i” bez točke pa mislim da možda je na taj način prevario copyscape ili jednostavno ne pregledavaju članke preko copyscapea.

Pregledavaju, ali to su majmuni koji varaju sistem, imas takve svugdje u svijetu. bas super sto je elite account, sad ce ga banat. Napisi email obavezno i daj im sve dokaze i oni ce ga banat i tebi vratiti pare, naravno i njemu uzeti pare. I ne samo to, nego taj lik ce vjerojatno ostat i bez paypala sto je gadna stvar, pa mi nije uopce jasno kako im se da s tim igrati, pare ionako nece dobiti, dobro mogu dobiti jedino ako onaj tko kupuje ne provjerava plagijarizam.

ja sam bio taj i tek sam nakon 2 tjedna to vidio. I nakon 2 tjedna sam napravio report i cak su nakon 2 tjedna reagirali i njega kaznili a mene refundali, tak da ja za iwriter imam samo hvale. A to sto su neki ljudi gamad to nije njihov problem.

Al čini se da im to i dosta vremena polazi za rukom jer ipak da bi došao do Elite na Iwriteru treba imat veći broj napisanih članaka. A vjerovatno većina ljudi ne ide istraživat da li je članak originalan pa je tako uspio doć do Elite…

Ja imam mnogo bolja iskustva sa Fiverrom sto se clanaka tice, potrebno je malo istrazivanja, ali moze se naci dobar pisac za male pare. Na iWriteru sam jos pre 3-4 godine narucivao clanke i bili su krs, nisu elite bili ali nisu ni najjeftiniji bili. Cak sam na Upworku nasao poslodavca koji trazi pisce, a on je kasnije “pisao” te clanke na “iWriteru”, znaci naruci clanak za 1 dolar za 100 reci a preproda ga na iWriteru za 10 dolara za 300 reci, a ne radi nista.

1 Like