Iz nekog razloga mi se stvorila dodatna stranica pri izradi nove

Pozdrav,
iz nekog razloga mi se stvorila dodatna stranica pri izradi nove, valjda nekakva kategorija (nisan uopće radia nove kategorije) i sad ne mogu rename napravit ove nove.

ne znan tocnije objasnit, evo o cemu se radi:

http://lapidem.hr/stare-kamene-kuce-2/ ----> ovo je glavna
Stare kamene kuće | Lapidem kameni radovi ----> ovo je ta koja se pojavila i ne mogu je izbrisat

Nije mozda toliko bitno, ali sve mi je nekako uredno rasporedeno pa me malo zivcira, a i ne zelim da je nekim cudom google indeksira

Unaprid hvala

Ako si recimo napravio tag istog imena, ili kategoriju istog imena, prilikom izrade novog posta wordpress je automatski u link dodao broj 2.

Razumin, problem je tocno u tome sta nisan radia kategorije, vec su prije radene i dodajem ih samo na checkbox

Bole, a kako to da ti ta koju nazivaš glavnom ima dodatak -2?

Mislim da bi nju mogao izbrisati. :blush:
Znači da je ova druga postojala i prije.

Haha, super ti to meni kazes, ali ta prva ne postoji kao page ni kao kategorija ni kao tag. Znaci ne mogu je izbrisat jer je u biti nigdi nema. Osim ako mi se pri kreiranju nove stranice nije nesto u pozadini dogodilo pa je dvi napravilo, toj prvoj jednostavno neman pristup jer nigdi ni ne postoji.

Nije bas da san toliki njub da ne znan izbrisat page haha :smiley:

da ne radin puno screenshotova, nema je ni pod kategorijama

P.S. Ovo je izlistana ova jelte ‘glavna’ tj ova s brojem dva (štono bi ti reka duplikat)

Problem ti je u slici. Imas file stare-kamene-kuce.jpg. Wordpress je prilikom izrade stranice naziva stare kamene kuce u link stranice dodao broj 2.

1 Like

Svaka cast, onda mogu prominit naziv slike i sve ce bit u redu? Onda cu moc prominit i naziv stranice?

Upravo tako. Ali prvo tu sliku obrisi pa uploadaj istu ali drugog naziva.

1 Like

mrgode doktore, hvala! Napravia san

Nema na cemu :slight_smile: