Izbjegavajte ove stvari na Facebooku nakon novog apdejta algoritma news feeda

Naletio sam na ovu sliku pa eto da znate, da ne pišete poslije ovdje, fb mi smanjio reach na stranicama, fb mi uveo restrikcije itd…inače imate i koristan tekst za pročitati na sajtu Social Media Today ili klikom ovdje.

Oni kojima se ne da čitati, imate sliku ispod što trebate izbjegavati sad nakon novog apdejta, nema više taguj ovog, taguj onog da ti kupi ćevape :stuck_out_tongue:

Ako je ovo istina bilo je i vrijeme :slight_smile:

1 Like

Ovo Upozorenje je ja mislim s kraja 2017. godine i od tada ga ne praktikujem! Primjetio sam da ih dosta i dalje koristi taj “fazon”, ali ako im pogledate reach, pa i nema ga … dosta pageova koji su to radili vise i ne vidim …

Evo linka (bio sam blizu, iz decembra 2017.)

Dakle, ponekad “bacite pogled” na zvanicni FB Blog, i na vrijeme podesite svoje postavke, tj. pogledajte koje trenutno promjene uvodi FB

Vidio sam i ja to tad, ali bilo mi čudno da se to još uvijek fura po stranicama, pa sam pomislio da nema ništa od toga…međutim eto…čuvajte se odsad…

1 Like
  1. furaju jer ih je bas briga
  2. furaju jer se ne informisu
  3. ostali :slight_smile:
1 Like

Što su furali, furali su…inače kao neko ko radi na društvenim mrežama i ganja što veći “engejdžment” slobodno mogu reći da su s ovim prešli granice, gledam ima objava označi prijatelja da vidi ovaj krompir i na slici krompir…i gledam raja taguje, nezz sam ko je veća budala…a i zaspamaju mi feed s tim glupostima pa me nervira to pravo…

1 Like