Iznajmi svoj FB profil?

Iz slike koju sam postavio se sve vidi.

Vjerovatno nabiju dug i to je to. Citao sam i prije o tako nekim forama, kao nabiju 200$ duga na profil a tebi daju 30$. Ti nikad ne koristis reklame pa ti i ne znaci to a dobro i njima… a i premalaniznos za fb da bi te ganjao na sudu

To je i meni prvo palo na pamet.

Koliko sam upucen fb nema nikakvo predstavnistvo u Srbiji ne znam kako je to u zemljama regiona tako da i kada bi hteli bilo bi komplikovano isto kao kada bi neko pokusao njih da tuzi zbog kradje podataka ili tako nesto. Ali opet ne treba se igrati time. " Uvek djavo dodje po svoje"

Dopuna:
Verovatno iskoriste i one free kredite koji se dobijaju.

Dugovi se obicno prodaju ovima sto naplacuju dugove… a oni imaju te neke opcije da koriste koje nisu protiv zakona a smaraju. Da si ostao duzan npr 5000$, oni taj dug prodaju za 1000$ ovoj “firmi” i onda oni pokusaju to naplatit od tebe

Koriste ukradene kreditne, sve sto bude kasnije tebi dode na naplatu, a ti bio sretan jer si zaradio 50$ za mjesec dana, sto i to trebas vratiti hahaaha :stuck_out_tongue:

dodatno na to sve, izgleda da se preparati za povečanje spolovila dobro prodaju iako ne funkcioniraju :smile:

onda se treba baciti u business sa time, počneš mljet neznam kamilicu ili nekaj tak prirodno u tablete i prodaješ :smile:

1 Like

Otkud znas da je sa tog profila radjena sema?
Ne treba iznajmljivati svoj profil,jer se moze upasti u velike probleme.

hahahah isto sam mislio x puta…stavis im obicne vode u bocicu, islo bi ko ludo :joy:

Jel iznajmljivanje fb naloga, jos aktuelno?

Ja imam neliko Fb stranica za rentanje, pa ako neko zeli neka se javi.