Iznajmi svoj FB profil?

Citiracu a i ostavicu link. Sta ti koji placaju, ako placaju, dobijaju time.

POTPUNO BESPLATNO 10$(+30$ po refu) ili 10e(+10e po refu) SEDMICNO!
Za referale ide uplata samo pri njihovoj prvoj isplati.
Imam dva sajta za iznajmljivanje fb profila,jedni su za dolare jedni su za eure,slike su sa mog paypala,vise ima za eure,posto njih radim duze,razlika je tome sto za dolare treba jendom da udju na profil i otvore stranicu i posle samo placaju,a za eure treba paliti viever svaki dan,za dolare je 30$ po referalu,za eure 10eura,za dolare se ceka oko mesec dana odgovor mozda i vduze,za eure se ceka krace,u proseku isti dan odgovore.Moja je preporuka dolari,posto je bukvalno bez truda zarada.Zainteresovani pisite ili u inbox ili u komentar,koji cete info,dolari ili euri,oba saljem u inbox,posto su dugacki,da ih kacim ovde.Treba vam fb profil aktivan,star najmanje godinu dana i da nema objava na zidu od online poslova,mora biti ime kao sto ce biti u prijavi,team viever i paypal,i dosta,dosta strpljenja…

:joy::joy::joy: pa da li je realno da neko veruje u ovo?

1 Like

Iskreno ni ja nisam… Ali sam video svojim ocima te uplate.

Oni se kod mene prikljuce, ja ne smem nista tad da diram, odrade nesto i ja dobijem uplatu.

Tako mi je objasnjeno, pa nisam dalje ispitivao. Citam po netu da oni otvaraju stranice na tim profilima, koriste Facebook Ads Manager…

hahah jos neko odavde da nasjedne na to sranje :rofl::rofl: Hajd da je ovo stavio u kakvu grupu domacica, gdje dijele recepte i slicne gluposti, mozda koja i povjeruje.

1 Like

Mislim da sam jasno postavio pitanje:

Sta ti koji placaju, ako placaju, dobijaju time?

Ako taj neko stvarno placa toliko, onda zaradjuje mnogo vise na taj neki odredjen nacin.

Kao i kod svakog tipa neke zarade, mene manje zanima to krajnje, kao sto ta doticna osoba radi i kako ona zaradjuje, iznajmljivanjem fb profila, nego kako i sta taj koji nju placa ostvaruje zaradu.

Samo neki primeri:

Zarada preko putlocker sajta, video hosting, pre pet, sest godina, ili koliko vec. Postoji opcija da nadjes vec postojece linkove i uradis import na svoj nalog i ostvarujes neku zaradu daljim deljenjem. Ja nisam to radio, neko sam uzeo server sa brzim internetom, bio medju prvima koji su izbacili neki od tih videa, linkova, koji su svi kasnije uzimali i zaradjivao sam deset puta vise od doticnih.

Bit.tube sajt. Zaradi coin tako sto ces postaviti videe ili import-ovati youtube videe, ne moras cak ni tvoje. Vecina je to radila, i dalje radi. Ja sam video opciju za streaming, isti drzao 24/7 i zaradio mnogo vise od ostalih.

Pa moze platiti, ako spama sa tog profila, on zaradi 10$ tebi da 3$… Ali vise lici na kradju profila.

1 Like

Ocigledno je da mu trebaju pravi profili i unikatne ip adrese pa ulazi negde gde npr 1000 pregleda dobija neku lovu ili se registruje negde pa dobije zaradu po registraciji kao chaturbate i sl.
Nasli su neku semu zarade.Moze klikati gde hoce sa tim unikatnim ip.
Ove slike sto su postavljene nista ne znace jer to mogu biti sve njegovi prijatelji,rodjaci…

Da to je postojalo,ne znam da li jos postoji?

prvi put čujem za ovakav tip zarade…

međutim koliko vidim mnogi traže takve profile

više o tome:

samo ne znam, što oni točno rade s tim svim profilima ? kako oni zarađuju ?

To i mene zanima, kao sto sam i pisao.

Ta osoba je pocela da objavljuje postove, video sam ih i pomislio, sad ce krenuti spamovanje sa ranim postovima, ponudama. Kad ono nista, a malo malo podeli da ima uplatu. I tako mesec, dva, tri. I odlucim da pitam, odgovor je bio kao i u postu sto sam podelio “Oni pristupe na moj kompjuter, odrade nesto na profilu i dobijam uplate”.

Iz zainteresovanosti ja pitam doticnu osobu, pristupim njenom kompjuteru, uverim se u uplate, da nema spam postova, ali u tom trenutku ne vidim sta tacno rade.

Po netu vidim da im trebaju takvi i takvi profili da pokrecu reklame sa istih. Zar ne mogu i sami to, kupe profile ako vec toliko placaju, menjaju ip i slicno, kako vec sve to ide. Znam da fb ne naplacuje odmah pokrenute reklame, nego tek na kraju meseca. Da li oni unesu fake podatke za naplatu, pokrenu oglase koji onda kasnije ni ne mogu da budu naplacenji…

lapam glupost ali u slucaju da uzmu token sa profila onda mogu kasnije sa tim profilom bilo sta da rade kao da imaju pw i email. Moguce je da prodaju preglede za live ili tako nesto pa da od toga dobijaju zaradu. Jer takva aktivnost se ne vidi u aktivnosti profila sve ostalo bi moralo da se pokaze tamo.

Ja bi razumeo da ovo pises na forumu o uzgoju zivine, ali na webmajstor forumu ti napises ovu recenicu…Pa koliko moras da budes “ostecen” da dozvolis nekom verovatno pakistancu da ti pristupi kompjuteru?
Ne zanosite se ljudi sa ovim glupostima.

Ako pristupaju pomocu teamviewer onda se moze videti sta rade.

Ta osoba je tako rekla, napisala, ne ja. Ona je u ne znanju posledica to nesto uradila, i vec pet, sest meseci dobija redovno pare. Niti joj je ukinut profil, niti joj je racunar riknuo. Verovatno je naisla na nekog postenog pakistanca.

Temu sam pokrenuo jer je mozda neko naisao na slicno i provalio sta tacno rade. Da zaradjuju, zaradjuju, otud i ova tema u ovoj kategoriji. Ne zanima me koliko je ko naivan, glup, “ostecen”…

Ako pristupaju pomocu teamviewer onda se moze videti sta rade.
I u svakom trenutku ako se vidi da rade nesto nelegalno iskljuciti teamviwer.

Iznajme profil i sa njim pokrecu placene reklame na fb pomocu novo otvorenih stranica,jer su na svojim profilima banovani,sada sam procitao kakva je to sema.
Svi koji iznajmljuju profil mogu biti banovani,jer se najverovatnije reklamiraju stvari koje su zabranjene na FB,na sajtu su spomenuli reklamu za povecanje muskosti.

Mozda i to rade pa se jos upadne i u dugove.

Znaci zloupotrebljavaju tvoj ads nalog za ko zna sta. Samo napred.

2 Likeova

Sto je najaca fora, Sve ide preko tw-a. Tako da bilo kakva aktivnost na profilu to jest zloupotreba se registruje kao da je sam korisnik radio posto se ulazi preko njegove ip adrese koja se i do tada prijavljivala na profil a ne preko neke tudje.

Sta god da rade prolazi. Primer tog profila iz prvog posta. I dalje je aktivan, objavljuje redovno, komentarise, nikakav ban nema. I to traje vec cetiri, pet meseci.

Isto tako sve te uplate su zbog prijatelja, poznanika koje je ista “navukla” na tu pricu.

Zamisli da zajebu nesto, tipa politicki ovako ili onako. Tebi ce doci na vrata… nikad neces moci da dokazes da je neko drugi koristio tvoj nalog jer su oni preko tvoje ip preko tvog komp-a pristupili takodje tvom nalogu.Mozda sam ja samo ogranicen ali ja se ne bi previse upustao u ovo.prvo jer mozes ostati u najbolju ruku bez fb profila a u najgoru mozes upasti u neko sranje.

Od pocetka teme me je samo interesovalo sta ti sto placaju rade, nisam pokrenuo istu da bih neko video ovo kao priliku za zaradu i ustupio, iznajmio svoj profil. Mada me ne bi cudilo da neko to i uradi…