Izrada popupa za posjetitelje sa određene stranice

zdravo

moja nova stranica je odabrano točka com stara je 2 mjeseca i nije predviđena da bude profitabilna nego se eno igram.

zanima me dali je moguće napravit da iskoći popup sa porukom ali samo za one koji dođu sa točno određene druge stranice. još bi bilo lijepo kad bi se taj popup istoj osobi pojavio samo jednom.

hvala vam

Ovak, na prvu bih rekao ne.

Browser ima povijest pretraživanja i da bi došao do traženog podatka trebalo bi “pitati” browser.
Možda nekim hakeriranjem, ali ne bih se upuštao u to jer će (tvoja) stranica gotovo sigurno biti detektirana kao potencijalno opasna.



Unesi u chatgpt sta si ovdje i isprobavaj kodove dok ne nastimas. Neces uspjeti iz prve vjerovatno

hvala brian, to tvoje mi se cini prekomplicirano (za mene) pa cu to pokusat ako ne uspijem na druge nacine.
ja sam ispitivao plugine za wordpress. ovaj prvi se zove “popup maker” i na nekim stranicama na engleskom (ne mogu sad ovdje stavit link jer ovaj forum ne dozvoljava) prikazano je kako se u nekom prozorčiću samo upiše “www nekadomena com” za koju uključiš plugin tj dozvoliš popup ili suprotno u drugi prozorčić upišeš domenu za koju ne želiš popup.
nazalost nakon sto sam postavio plugin na svoju stranicu - tu opciju jednostavno nisam našao.
opet sam ovdje pokusao stavit link ali ne dozvoljava. za one koje baš zanima ovo o čemu govorim stavio sam link na dno moje stranice koji cu drzat do sutra poslijepodne
moja stranica je odabrano točka com