Izrada sms oglasnika noviskog

Šta mislite o pokretanju takog nekakva posla.
Izradu vlastitog oglasnika koji bi izlazio tjedno i bio vezan za recimo neke novine večernji,jutarnji,dnevni list.
E sada koliki je trošak izrade novina…
Koliko novine naplaćuju što tvoj list bude u njima.

Mislim da sa malo početničkog ulaganja i dobre prezentacije bi moglo uspit i više od toga.

Kada si zadnji put kupio Večernji list?
Čitaš li redovito VL?
Jesi li čuo za Njuškalo?

Ti moras platiti njima insertaciju, a ne oni tebi. Zaboravi, iza tebe treba biti hrpa love i jak tim koji ce skupljati/prodavati oglase.

Evo recimo za Glas Istre (cijene se odnose samo na umetanje oglasnika u novine, podrazumijeva se da si već platio pripremu i tisak tvog oglasnika):

najjeftinije je umetanje 2 ili 4 stranice, u nedjelju: 8.436 kuna + 0,08 kn po primjerku + 23% PDV na sve to
za detalje vidi cjenik na glasistre.hr, npr. umetanje 34 stranice, u subotu: 48.678 kuna + 0,08 kn po primjerku + 23% PDV na sve to

Za novine poput Jutarnjeg, Večernjeg… koje se više čitaju od Glasa Istre, ne znam cijene, ali sigurno su osjetno više.

Ako bi te izrada oglasnika i njegovo umetanje u visokotiražne novine košalo preko 100.000 kuna tjedno (računajući tisak, transport i drugo), baš me zanima kako bi ti se to isplatilo.

Kako bi novine gledale na konkurentski umetak?
Sigurno “bez oduševljenja molim”.

u bih postoji auto pijaca ima web stranica a i tisak izlazi jednom mjesečno.
novine su tiskane amaterski kao i jos puno toga tako da mislim da ima mjesta za tako nesto u bih.

pa evo i 24 sata se probio ali trebala je lova … sve pokrece

Vidija sam da je proradijo sajt
besplatnisms.com

ali za udruge, jel tko pitao za nas obične smrtnike?