Izrađujem jeftino slike i video zapise za Facebook ili Instagram

Kao što naslov kaže, izrađujem jeftino slike i video zapise za fb ili instagram, slika je 1$ a video 3$ , što se tiče slika to može biti šta god vi zaželite i u formatu kojeg želite, a što se tiče video zapisa, tu isto odrađujem što vam treba ali računajte da su to kraći videi do 30sec ili minutu jer realno niko ne gleda ništa duže, nešto slično kao što novi .ba objavljuje na fb u zadnje vrijeme, već sam imao uspješni saradnji sa forumašima ovdje uključujući i gazdu ovog foruma tj. steelmaidena, ako kome treba nešto od ponuđenog neka se javi u inbox. Pozz.

2 Likeova

Sve pohvale… Imamo relativno kratku ali uspjesnu suradnju :grin: Necete pogrijesiti nikako :wink:

1 Like

Hvala druže :+1: :+1:

1 Like

Veceras ili sutra ti se javim za jednu narudzbu :wink:

1 Like

Mozemo vidjeti tvoje radove ako nije problem ?

Pa da onda ti praviš za 2$ :stuck_out_tongue:

Nemam ti ja to kad’ :stuck_out_tongue:

Evo ovako da objasnim, moj primarni posao nije grafički dizajn, to sam krenuo raditi iz znatiželje da bi poslije to zavolio i zaradio neku marku od toga, nisam išao na nikakve kurseve, nemam nikakav certifikat, sve što sam ikad uradio bilo je iz moje mašte (što je po meni najbitnije, jer ako nemaš mašte i smisla za dizajn ovaj posao nije za tebe, džaba 100 certifikata) i iskustva rada u PS-u a poslije toga u Ilustratoru i After Effectsu za video dizajniranje, portofolio sam imao u planu napraviti ali nikad nisam iako imam hrpu PSD, AI i Ae fajlova na kompu, jer jednostavno kao što sam napomenuo na početku, nikad se nisam zadao u to da radim to profesionalno i dobijem neki certifikat, sve što vam mogu dati je ovaj link od deviantart accounta gdje sam stavljao random dizajne dok sam još istraživao tu društvenu mrežu jer primjetićete da je zadnji dizajn postavljen prije dvije godine, od tad sam puno bolji i iskusniji, ako vidite neki potencijal u ovim radovima i mislite da vi vam mogao pomoći oko dizajniranja nečeg za vas, javite se u inbox. Također, ja mogu odraditi neki dizajn za vas pa ako vam se ne svidi, nikome ništa a ako da, dogovorimo se za dalje…uspješnu saradnju na ovome forumu sam imao sa @steelmaiden @rdamorei i @d1namic i oni su bili zadovoljni mojim radom tako su mi barem rekli hehe, uglavnom ako je ko zainteresovan neka se javi da ne duljim dalje s ovim pisanjem xD

Link računa na deviantartu:

Ovi tvoji radovi su više nego profi :+1:, a srtifikate ostavi za neko prošlo vreme. Za bilo koga drugog, bolja prezentacija od ove ne treba.Imaću te u vidu.

1 Like

Hvala vam obojici, znači mi to…

1 Like

Rekao sam da neću više uopće pisati na forumu, već samo ga koristiti u svrhu poruka i čitanja, no čisto da pohvalim @MuamerWP koji je stvarno odlično odradio dva logoa. Ono što mi je važno kod osoba kod kojih surađujem što se tiče grafičkog dizajna je da imaju svoje ideje i razmišljanje, te da neke moje smjernice pretvore u logo, a to je kod Muamera slučaj. Naprosto me je oduševio s radovima i ispali su puno bolji nego što sam ja to zamislio :slight_smile:

2 Likeova

Hvala ti puno druže. :slight_smile:

Ljudi moji problem imam od jutros, računar mi se ugasio i neće da se upali, samo zavrti ventove i opet se ugasi, prije dva mjeseca sam imao isti problem i bilo je do matične koju sam zamjenio i koštala me 80e nadam se da nije i ova riknula, pišem ovdje zato što sam trenutno bio u suradnji sa @damsky @rdamorei i @sdeal24, tako da vam javim sve trojici ovako javno da ne bi bilo da lažem, sad ću nositi računar na servis pa vidjećemo šta će reći…

1 Like

jooj joj :slight_smile: Sretno na servisu :wink:

1 Like

Računar je na servisu, vidim da nema gužve kod njih pa će vjerovatno biti brzo, pa nastavljamo suradnju dalje… Hvala na razumijevanju.

2 Likeova

BUMP…slobodan sam trenutno…ako kome treba neko grafičko riješenje nek se javi u pp…

Ponekad opuštam mozak dizajnirajući, pošto sam prošlih dana bio inspirisan autima jer jer komšija kupio bijesnu mečku, malo sam dizajnirao wallpapere ispod, slobodno dajte komentare i kritike…

#dizajniramzacevape :stuck_out_tongue:

4 Likeova

Premocno :+1:
Daj za Alfu nesto :smiley:

1 Like

pozdrav, može li neki primjer videa za ogledni primjerak?

:+1: dobro odradjene fotografije

1 Like