Javascript show div once per day- kako

Treba mi javascript koji bi mi određeni div prikazao samo jednom, te ga cijeli dan više ne bi prikazivao, a tek sljedećeg dana bi ga prikazao ponovo(istom klijentu). dakle coockie treba koristiti…

Meni je potrebno da se cookie spremi na klijentsku stranu te da javascript promjeni style od diva u display: block, pošto mi je div display:none; i to samo jednom dnevno.

Googlam te ne mogu naći ništa slično, a s JS nisam na ti. inače u divu je flash, ako to nešto znači!! MOLIM POMOĆ!!

jQuery-em se to dosta jednostavno riješi.
Za početak obavezno includaj cookie plugin (Cookie | jQuery Plugins)

Kasnije napraviš nešto ovako:

napominjem, kod je iz glave pa neznam jel radi kako treba, ali to je ideja

Preporuka je da ipak koristis server side tehnologiju ako mozes, glupo je ukljucivati flash ako se ne mora prikazivati.

Ivane, hvala na odgovoru,
imam neki glupi CMS te mogu samo editirati članak u html-u, dakle mogu pozvati skriptu ili napisati u tom članku scriptu/javascript/ (neda se ni head editirati)

Moja ideja je da u članku koji se prikazuje u svim podstranicama “ugradim” skriptu i taj div(nebitno što je u divu), te da taj javascript provjerava da li coockie postoji, te ako postoji da ostavi div s tim ID-om kako je, a ako ne postoji da promjeni style u display: block, te će taj div biti prikazan… jeli mi je logika ok? :zbunj: Isto tako da li to puno usporava rad stranice?
TNX

u divu je animacija u flashu, u principu to bi izgledalo kao one reklame na portalima koje užasno živciraju

nema ti pomoći