Javljate li se na nepoznate brojeve?

Kada vas zove broj kojeg nemate u imeniku, javite li se na njega ili ignorirate?

Cesto me zovu brojevi koje nemam u imeniku, vise puta na dan i nikad mi nije bilo jasno zasto ne posalju email ili sms. U vecini slucajeva kada se javim pozalim sto sam to napravio.

Ja nikad iskreno se ne javljam :slight_smile: jer zadnji put kad sam se tako javio bila je neka stranka

1 Like

Ja obično se ne javljam .Kada vidim u tel.pozivima da je tamo neki nepoznat broj,A ako se ponavlja ja ga blokiram, uglavnom se ne dešava često

Mada postoje neke google app koje navodno mogu da otkriju odakle stižu skriveni pozivi to jest čiji (je) su (evetualno) nepoznati brojevi

Tako se i ja nisma javljao upravi za indirektno oporezivanje

1 Like

Ne javljam se kad se napusim.

1 Like

Javljam se na sve brojeve iz HR. Na skrivene brojeve i brojeve izvan HR se ne javljam.

Ne javljam se na nikakve brojeve ako mi ne pise ime ko zove. Moje pravilo je ak me netko treba nek posalje poruku :joy:

Javim se.

Iako mnogo puta budu neke ankete ili provjere operatera za zadovoljstvo u pružanju usluga (što mrzim), znaju me nazvati treneri, učitelji isl… u vezi djece i zbog toga se uvijek nastojim javiti.

Javim se kad su u pitanju domaći brojevi. Ako je neka promocija ili anketa u pitanju ili sam eventualno izvučen kao dobitnik u nagradnoj igri, brzo završim poziv. :smiley:

Ako je pozivatelj skriven ili poziv iz inozemstva koji ne očekujem - ne javljam se.

Sada od kako sam Viberu dao mogućnost da “prepoznaje” brojeve tokom poziva, mnogo je lakše :grin:

Inače zovu iz TopShopa, bivšeg autoosiguranja, političke stranke, telekom operateri…

oplakah :rofl: :rofl:
i ja se nisam javljao, pa su zvali u firmu u kojoj radim :rofl:

inače se na nepoznate javljam samo kad očekujem brzu poštu :slight_smile:

1 Like

Ne javljam se ni na poznate. :laughing: ( osim ako nije dogovor da ćemo se čuti)

1 Like

U zadnje vrijeme svi dostavljaci radije zovu na mob nego zvone na vrata…tako da se javljam al mob je pametan za neke upozori da je moguci spam…

A možeš se dogovorit jedino ako se čuješ s nekim. :sweat_smile:

Ide ispravak:

:smile:

A sad za ozbač … koje su šanse da te neko zove kad ne radiš ništa, i zašto bi mobitel imao prednost spram onog što trenutno radiš i na što si fokusiran?

Nisu djabe izmišljene tajnice, pa onda samo ono što je uistinu hitno prođe taj filter, ostalo sve čeka za kasnije.

Da, pod uslovom da imaš tajnicu. :smile:
Neki dan me zovu na mob. Pogledam a ono US broj. Pošto sam na nekim servisima tamo neki puta nazovu ali nikad nenajavljeno.
Vrag mi nije dao mira.
Javim se a lik na lošem engleskom predstavi se kao Microsoft podrška. :sweat_smile:
Prihvatim igru i pustim ga da vidim u čemu je muljaža.