Je li investiranje u digitalni projekt kvalitetan način investiranja?

Originalna objava: Je li investiranje u digitalni projekt kvalitetan način investiranja?

Skupili ste određenu ušteđevinu i razmišljate u što investirati vaš novac? Zanima vas koji su najbolji načini investiranja? Je li investiranje u digitalni projekt danas jedan od najprofitabilnijih načina investiranja? Svakog smo dana okruženi vijestima o raznim uspješnim i neuspješnim investicijama. Sve to mnoge ljude “natjera” na razmišljanje o investiranju i potencijalima investiranja. Investiranje postaje…

Koji je po vama najbolji i najprofitabilniji način investiranja?

  • Digitalni projekt
  • Dionice
  • Nekretnina
  • Kriptovalute
  • Oročeni novac

0 glasača

Ja sam na teži način naučio da nikad ne valja ulagati u ono o čemu nemaš pojma (u mom slučaju tada, to je bilo tržište kapitala). Suprotno tome, logično, veće šanse imaš ako investiraš u područje u kojem si stručan. Pritom valja naglasiti da je diverzifikacija bitna, odnosno da ne valja trpati sva jaja u jednu košaru, pa uz digitalne projekte nije loše imati i pokoju dionicu i/ili nekretninu.

Kriptovalute u ovom trenutku smatram izuzetno rizičnima, u rangu s kockom, a kamate na oročenje novca su tako niske da o tom uopće ne razmišljam.

3 Likeova

Digitalni projekat je veoma širok pojam, ali složio bih se da je najbolje investirati u ono što ti je blisko, drago i u čemu si stručan

ja sam u zadnje usmjeren na website flipping industriju.

tu sam u potrazi za jednim do dva sajta.

u dogledno vrijeme i nekretnina u planu, kao dugoročno rješenje za budućnost, ali i da bude ulaganje diverzificirano

1 Like