Je li moguće pobijediti algoritme koji upravljaju društvenim mrežama?

Originalna objava: Je li moguće pobijediti algoritme koji upravljaju društvenim mrežama?

Je li moguće pobijediti algoritme koji upravljaju društvenim mrežama? Kako su osmišljeni algoritmi i koja je njihova uloga? Možete li iskoristiti potencijal algoritama u korist svojeg digitalnog projekta i biznisa? Algoritmi su jedna od najčešćih riječi koja se spominje prilikom razgovora o poslovanju na društvenim mrežama. Svaka veća online mreža razvila je vlastite algoritme koji…

1 Like

Može se “pobijediti” i da npr. kao Musk kupiš Twitter :joy:

4 Likeova

Kad smo već kod te teme - što mislite da će se događati s Twitterom u budućnosti? Kakve promjene će se desiti s Muskom na čelu mreže? :blush:

1 Like

Na Twitter imam nešto malo više od 20k pratioca. Nadam se boljem.

Uvek sam bio za to da svoju publiku širite na sve moguće mreže.

U zadnje vreme radim dosta na ok.ru mreži. Otvorio sam potpuno nov profil i bez ijednog pratioca ja dobijam na stotine poseta dnevno (domaća poseta). Toliko ima prostora na toj mreži da je to kao rudnik zlata.

2 Likeova

Sad si me zagolicao :thinking: da i ja tamo otvorim nalog :grinning:

1 Like

paaa evo ja ga pratim od nedavno.Nisam zagriženi twitteraš, imam twitter nalog za ovaj strani sajt koji sam tek pokrenuo pa tamo objavljume sveže članke sa sajta

Musk ima veću planu da vrati dislajk .Hoeć da vrati vrati “VINE” nekadašnju video platformu za deljenje kratkih video snimaka ( mislim da je 2013 godine bila pokrenuta) Očigledno je da hoće malo da unapredi twitter …videćmo šta će biti

Odgovor. Da

Odgovor. Da

Dokaz za cestu pobedu nad njima je i cesta izmena algoritama.

1 Like

To Indijci najbolje znaju. :joy:

Zato sto im najvise sunarodnika ima medju zaposlenima u tim kompanijama.
Na porodicnim druzenjima se raspricaju.

1 Like

Ovom temom si me podsjetio na bug kod fejsa 2013 ili 2014 pa kad smo ručno svi editovali redirect sa gif-a na članak :rofl::rofl:

3 Likeova

Koliko uopšte ima naših ljudi na ok.ru društvenoj mreži. Iskren da budem prvi put čujem za tu društvenu mrežu.

1 Like