Jebiga.net :)

Ništa posebno, klon fmylife.com nastao u jedno popodne jer na vlastito iznenađenje nismo našli Hrvatski pandan, a osobno nam je trebao. :slight_smile:

http://www.jebiga.net

ne sviđa mi se dizajn malo…u biti najviše pozadina…jer kad skrolam izgubim oči prije svega…a drugo u footeru je “nevidljiva” navigacija…inače ideja ok :slight_smile:

Background je u stvari svjesno takav. Želio sam nešto iritantno da bude u skladu sa sadržajem. U originalu je bio u crvenim tonovima ali su me obuzdali. :slight_smile: Još ćemo se poigrati sa svim skupa. :slight_smile:

Mislim da je jedan background-attachment:fixed; riješio sve.

Ne znam kakav je bio prije, ali ako je ovaj bolji od prethodnog, onda ne znam kakv je to prije bio jer ovaj je užas. Nisam izdržao duže od minute na tvojoj stranici, previše iritantno.

Kako rekoh… :slight_smile:

Fora ideja :doki:
Background je živi užas, nisam još popio kavu, a već mi se počelo srati. :guz:

Ako je to cilj onda ti je uspjelo :zub:

no zar cilj stranice nebi bio zadržat ljude na njoj? il da se barem vrate :S
s iritantnim dizajnom to nećeš postić baš :slight_smile:

ostavi crte da budu al smanji razliku boja između njih…nek slabije nijanse budu

dizajn je loš. jebiga

Ne znam, evo što je više gledam više mi se sviđa. Ja bi takvu košulju.

Pitanje je bi li tebe tko htio u takvoj košulji? :zub:

trenutno izgubih inspiraciju -odletila 45 stupnjeva ulijevo. j…a

Stvarno, background je uzas. Nakon 15 sekundi, IKSDE!

Stranica ti propada što je tebi mrsko posvetiti se dizajnu nekih 10tak minuta :).
Samo što sam otvorio site vidio sam background i na X. Nekih 2 sekunde sam bio na siteu. Nisam ni želio vidjeti sadržaj sitea. Zabavi se sa izgledom.

Hoću, jednog lijenog nedjeljnog popodneva kada dobijem inspiraciju i uhvatim slobodnog vremena. Onda ću je napraviti još napadnijom i ružnijom kako bi bolje odražavala čemer ovog života.

Samo su se pismeni ljudi upisivali na tvoju stranicu… :sherlock: Jebiga.