Jedni tekstovi na 100 sajtova

Ovaj prvi daje rezultate, ovi ostali 0…

2 Likeova

Pretpostavljam da si vec stavio reklame, ako da - koju mrezu koristis?

Koliko tekstovi imaju reci?

Nisam stavio cekam da se digne ako se digne na bar 400-500.

A tekstovi neki imaju 1000 neki 200 neki 5000 neki 20

znači fercera samo sa domenom koja ima beklinkove? kakvi su beklinkovi na toj expired domeni? šta se dešava sa sajtom odakle je sve kopirano? raste li ili pada?

Ne, ne…sve ove su domene sa backlinkovima. Koristio ih za redirekt, ali samo ova prva daje rezultate iako joj je DA najlosiji medju njima. A sve su spammy backlinkovi, blago receno sranje…

Ovi ostali imaju neke rezultate u prikazima, ali slabo. Vidimo kroz par dana, opet sam testirao i novi koji sam digao ovom prvom metodom copy paste bez export improt…Cisto da vidim jel moguce da radi toga ovi nisu krenuli.

Sajt s kojeg je kopirano stoji na istom, nema preveliki oscilacija ni gore ni dole.

1 Like

Ovak nesto treba pustit godinu dana pa vidjeti. Vjerujem da bi neki sajtovi zajebali g algoritam. Tesko da moze sve odraditi kako spada, milijardu je stranica…

1 Like

Neće ti upaliti al’ probaj :slight_smile: .

Moguce…Ici cu do 10 pa pustiti da vidim rezultate, ako bude kao sada samo jedan isao gore necu pravit dalje. No ako i ostali daju sta bilo idem do 100.

Ne kosta nista a i imam previse viska domena.

1 Like

Izvini na offtopicu, ali imas li neki domen na prodaju a da ima dobre pokazatelje? :slight_smile:

Nemam nista jeftino.

Kontaktiraj me. Nemaš aktivnu opciju za poruke :upside_down_face:

1 Like

Ovaj prvi sajt ide vise nego odlicno, ostali nista na par klikova dnevno.

2 Likeova

@anja1 sta mislis jel rano za ubacit reklame, da ne sjebu sajt. Na 250 je ovaj prvi sa nekih 2-3k prikaza.

Neam pojma. Na koji tip reklama mislis? To je domaci adult jel da? Mozda u ova doma da se poigras sa raznim mrezama i cpa oferima, da vidis prolazi li sta. Mada realno neam pojma

1 Like

Konto sam one ad cashove na ovo uradit sto sam naveo u naslovu na tipa 100 sajtova, ali mi je sad fazon sto mi jedino ovaj daje konkretne rezultate…ostale tajac do 10 dnevno klikova.

Otprilike ovaj adcashov bi trebao oko 0.2-0.3e biti na ovoj posjeti