Jeftini mobiteli blog

Pozdrav, u nizu blogova koje imam, odlučio sam napraviti još jedan pred kojih mjesec dana. Budući da već preko mjesec dana nisam ništa objavljivao na njega, malo sam pogledao na Analytics i vidim da imam oko 10 posjeta dnevno s Googlea. Uvijek kada vidim da blog dobiva neku posjetu (makar to bilo 5 ljudi dnevno) me obraduje i nastavim gurati blog dalje, a posjeta raste. Zanima me kako vam se sviđa blog, što biste izmjenili i sve kritike i pohvale.

Adresa: jeftinimobiteli.com

Također imam pitanje vezano uz adsense. Budući da mi na bloggeru pod earnings tabom piše: Free, simple way for Blogger users to earn money by displaying targeted Google ads on their blog.

U jednoj temi vidio sam da ljudi pišu da mogu postaviti oglase kopiranjem direktno iz Adsense accounta i postaviti na blog, bez obzira na to što mi tamo piše da blog nije kvalificiran za adsense. Da li mogu staviti oglase, ili bolje da ne stavljam da ne bih dobio nekakav ban?

  • Stranica radi recenzija vezane uz kineske mobitel, a čitao sam negdje da adsense ne dopušta reklame na kineskim stranicama mlađim od 6 mjeseci. Mislio sam da je u tome problem, ali ne dopušta mi ni u novijim blogovima vezanim uz vježbanje, zdravlje i prehranu…

Probaj http://www.adhitz.com/ Oni nisu toliko zajebani ko Google. I navodno se može zaraditi. Imaju mogućnost plaćanja na PayPal.

Nema nikakve veze da li je taj blog verificiran za google adsense mozes na svaki sajt staviti svoj oglas “na svoju odgovornost” Naravno ako kršiš prava adsense-a bananu ces popiti, ja koristim jedan adsense racun na 3 sajta i nemam nikakvih problema :wink:

MALI BUMP :stuck_out_tongue:

Kako vam se čini blog, volio bih kada biste malo napisali, kritike, šta biste vi izmjenili i tako… Također ako imate smjernice neke za poboljšanje bloga…
Trenutno ima oko 10ak posjeta dnevno s Googlea…

Simpa, mada ako već radiš recenzije daj onda poslikaj mob i postavi više slika uz svaki uređaj. Inače sve 5!

Pitanje: Postoji li verzija Jiake V8 sa manjim ekranom?

Pardon što nisam vidio ranije osamabinmladen. Hvala na savjetu, ali nemam mobitele kod sebe, dogovaram suradnju s jednom web shopom vezano uz slanje mobitela da snimim recenziiju, ako to dogovorim recenzije će biti veoma opširne.

Mislim da ne postoji Jiake V8 sa manjim ekranom, ali postoji dosta dobrih mobitela sada u njegovom cijenovnom rangu. Ovisno o Vašim potrebama i što Vam je najpotrebnije na mobitelu mogao bih vam dati par savjeta. Jiake se upravo i nalazi u 3 mobitela koje sam izdvojio ka “bestbuy”, ali ukoliko vam je ekran prevelik, možda bi vam se svidio Cubot X6 ili Jiayu G5?
http://www.jeftinimobiteli.com/2014/07/best-buy-mobiteli-do-1500kn-najbolji.html

  • Također ukoliko ima zainteresiranih za razmjenu linkova ili reklamiranje na sajtu molio bih kada bi mi se javili u inbox. :slight_smile:
1 Like