Jel netko koristi bidvertiser?

U zadnjih mjesec dana sam potrošio 500+ $ na oglašavanje no morao sam jednom reagirati na izvor prometa pa su mi dodali još 100$ gratis a evo ovaj vikend opet moram reagirati jer unazad kojih 24 sata imam poplavu prometa od njih a rezultati očajni! Izgleda da oni koriste black hat izvore kad im zatreba love i to sam im otvoreno i rekao. Pobjeglo im je par referre sajtova pa sam tako saznao da promet šalju i sa download sajtova.

Moja ocjena: zaobići u širokom luku ako se žele pristojni rezultati. Ima još iskustava?
Zna netko druge izvore prometa slične bidvertiseru?

Nema losijeg PPC programa od Bidverstisera!

Ovo potpisujem … losi za popizdit …

Mani se tih 2nd tier networka :). Gubitak vremena i novca

I mene je baš zanimalo u vezi tog bidvertisera. Jel može pojašnjenje zašto?

Ja ti mogu reci neke stvari iz svog iskustva jedan od njih je recimo da umjesto bannera (reklame) izbaci kod i definitivno glupo izgleda … mos mislit kad ti na stranici rukne kod koji sugavo izgleda a posjetitelj dobije pravu reklamu tvog site-a …

Druga stvar je da ne broji klikove … recimo prvi dan mi je pribrojio 1 klik … nakon otprilike 10ak dana pita me frend da li su mi pomogla njegovih par klikova … u statistikama samo 1 od prvog dana … i tako rekoh ajmo testirati … zamolim 2 frenda da mi kliknu 2 dana za redom po 1 klik i da malo prosurfaju po stranicama koje im otvori sto su na moje oci i napravili (kod njih na kavi bio) i naravno nista … kontaktirao ih mailom i pitao da li je moguce da nitko nije u cjelom mjesecu na 6 site-ova nije bio niti jedan klik i kazem da sam zamolio frenda da mi stisne jednom na reklamu i prosurfa stranicama na sto sam dobio ovakav odgovor:

" Dear Ivan Gloc,

Your ticket concerning 'Hello…

I wish to ask one ques …’ has been responded: Dear Ivan,

Your account is being monitored correctly. Please note that high quality traffic clicks will be recorded as part of your monthly “conversion bonus” and not shown as individual clicks. Depending on the quality of the click it can take multiple clicks to generate 1 Conversion Bonus Point. Conversion Bonus Revenue is calculated every 24-72 hours. This means that the exact amount of revenue will be calculated at the end of the month based on both clicks & conversions.

For additional information about the conversion bonus please visit:

http://blog.bidvertiser.com/archives/2010/03/04/Conversion-Bonus-Payment-Announced/

Please do not ask people to click on your ads, as this violates our Terms of Service.

Best Regards,
BidVertiser Support Team"

Naravno pricekao sam i bio strpljiv 2 mjeseca poslije ali i dalje stoji samo jedan klik koji mi je donesao 0.03$ prvi dan kako sam postavio njihovu reklamu.
Jedino sto mi je pribrojio refferale koje sam dobio preko njihovog bannera ali niti od njih ne prikazuje nista sto bi ja u svome slucaju okarakterizirao kao klasicni SCUM … e sad koliko je to tocno prosudi sam … 3 mjeseca na 6 site-ova i sa sigurna 4 klika za koje ja znam jednostavno niti jedan cent nije pribrojen … Ali opet sumnjam da blog od tada 5000 posjeta nije zabiljezila niti jedan klik (od 4 sigurna)…

mozda se varam ali treba bjezat od toga … ako ima koji drugi pametniji volio bi znati iskreno …

Nema do adsensa čini mi se :slight_smile: etarget,bidvertiser i to 0 bodova :stuck_out_tongue:

A definitivno mislim da je adsense jos najbolji … nisam jos toliko strucan da bi mogao tocno reci sto kako i zasto ali kad uzmem racunicu etargeta u odnosu na adsense sa brojem klikova i zaradom definitivno se vise isplati adsense ali tu opet dolaze drugi strucnjaci koji ce reci da li je to istina ili ne jer po broju klikova u odnosu na etarget adsense ima vecu zaradu …

Iskreno, osobno sam probao i onaj Xclaim i etarget i Adsense. Prije dok sam posjedovao stranicu koja je imala dosta posjeta (oko 700-800 unikatnih na dan) kombinirao sam i adsense i etarget i xclaim i najbolje se pokazao adsense, svaki mjesec mi je stizao ček (tada su još bili dolari :smiley: ) znači oko 100$ zarade svaki mjesec :smiley: po meni je xclaim živo s*anje :slight_smile:

Bidvertizer ne računa sve klikove, ali dodaje neke poene. Npr ja sam na adsens dnevno imao oko 2,5 evra dnevno na 10ak iljada pejđvijeva. Kod njih imam od klikova dnevno oko dvaest centi i nekih 30-40 tih conversion points. Prošli mjesec je taj jedan poen vrijedio 5 centi. Na kraju mjeseca obračunavaju zaradu pa ću javit kako je ovaj mjesec. Uglavnom ne izgledaju mi loši vidjećemo kad krene isplata. Kao alternativa adsensu i dje se skuplja dosta djece na sajtu mislim da je odličan bidvertiser pošto su im reklame blještave i uglavnom igrice reklamiraju.

Sto se tice Bidvertizer-a i ja sam planirao da ih isporbam al nakon malo istrazivanja recimo da je 80% ljudi koji su ih koristili rekli da je scam, cak i ako neko posle ne znam koliko meseci koriscenja dodje do isplate cekaju po 2 meseca i onda im kazu da su banovani…

Tako da nema smisla ni pokusavati s njima kad se svi zivi zale i preporucuju da se izbegne :slight_smile:

[quote=“Davor86”]Sto se tice Bidvertizer-a i ja sam planirao da ih isporbam al nakon malo istrazivanja recimo da je 80% ljudi koji su ih koristili rekli da je scam, cak i ako neko posle ne znam koliko meseci koriscenja dodje do isplate cekaju po 2 meseca i onda im kazu da su banovani…

Tako da nema smisla ni pokusavati s njima kad se svi zivi zale i preporucuju da se izbegne :)[/quote]
Prije par godina sam koristio Bidvertiser i nisam imao nikakvih problema kako u klikovima tako i u plaćanju.
Kada sam ih koristio imali su oko 200 oglasnih jedinica a kakva je sada situacija zaista neznam.

Što se tiče klikova neznam kako ih sada obračunavaju ali da ima lažni klikova ima ih.

Jedan primjer sa mog sustava kako su generirani lažni klikovi, sustav ih automatski ne obračunava.

Screen.

Podržavaju isplatu preko pej pala minimum 10 dolara. Kod mene se pojavljuje na blogu nekih 50tak različitih reklama uglavnom igrice, neki svijetleći kursori, neki download i play, ono congrachlejšn ju win, travijan, neke reklame za mršanje, još neke medicinske, carton jurself itd…
Ako isplaćuju mislim da su solidna alternativa adsensu. Mnogo šljašte njihove reklame i to mi je odlično jer djeca na to klikću. Imaju i pop ap i to mi je kul pogotovo kad imate neki sajt đe vam nije stalo do vaših posjetilaca. Odlično je po meni za stranice sa kojih se nešta skida, igraju igrice, gledaju strimovi…

kakvo je stanje jel iko dobio neku isplatu od njih? ako je moze li malo vise info o statistici?

Moja proba sa bidvertiser da vidim dali isplacuju lovu i kada
Evo ja sam koristio oglase na svom blogu a evo i statistike u slici:

http://www.zaslike.com/files/3xpauj30k51wbl58xp2m.png

[attachment=1]3xpauj30k51wbl58xp2m.jpg[/attachment]

Tu vidite klikove ali se nevide iz koje je zemlje a imao sam posjeta dnevno oko 5000 - 6000 tisuca i to sve iz stranih zemalja. Evo i slike

http://www.zaslike.com/files/3f20lqjgs1zjy707fewa.png

[attachment=1]3f20lqjgs1zjy707fewa.jpg[/attachment]

Ovdje je slika odakle imam ulaze na stranicu :

http://www.zaslike.com/files/24ac13gee0ascprvk61.png

[attachment=1]24ac13gee0ascprvk61.jpg[/attachment]

Znaci po mom iskustvu su dobri za reklame na svom blogu samo ako imate veliku posjetu ali su nepovoljni za oglasavanje i preskupi.

Za sada jos nisam dobio isplatu ali ako dobijem, javim ovdje.
Pa ako neko ima iskustva o isplatama neka javi ali nadam se da ce isplatiti na paypal.

[attachment=1]2013-03-05_131250.jpg[/attachment]
Evo za sve zainteresirane za bidvertiser, konacno mogu potvrditi da su mi isplatili zaradu na paypal. Jedino sto oni ne isplacuju odmah na kraju mjeseca vec na kraju drugoga mjeseca. Znaci zaradu od 12 mjeseca prosle godine 2012 su mi isplatili tek 28.02.2013 .
Takva je njihova procedura da mora zarada odlezati a isplatili su tocno u cent. Tako da sve pohvale za Bidvertiser