Jel radite sa Facebook viral skriptama i jel vam pomazu?

Jel radite sa viral skriptama i jel vam dosta pomazu, kakvi su utisci ?
http://codecanyon.net/item/facebook-viral-and-marketing-social-app/717030
valja li nesto na ovu foru ?

Ma ako je kvalitetan sadržaj, to ti ne treba. Takve skripte se obično nalaze na sajtovima koji su trash obični… Znači onaj tip stranica “Pogledaj ovo, ono, nećeš vjerovati i sl.”…

Mislim, ako je sadržaj ok, fino odrediš da samo registrovan korisnik može vidjeti čitav sadržaj, a onaj koji nije registrovan, samo uvodni dio, ili nešto tako…

Kad se registruje ponudiš mu korake poslije registracije, kao objašnjenje za korištenje, i na kraju staviš facebook like box… Onaj kome je zanimljiva stranica, će i kliknuti na sviđa mi se, i pratiti…

Ne vjerujem u takve stvari, već kvalitetan sadržaj koji će zadržati korisnika i koji će vidjeti ostale opcije i pod stranice…

Moje mišljenje je da će ti to pomoći neko vrijeme, ali ćete veliki broj ljudi “koje si natjerao” za taj unlock da kliknu na sviđa mi se, kliknuti na ne sviđa mi se poslije nekog vremena…

ovo mi treba cisto za CPA sajt, i hocu da vidim jel postoji neka skripta da sharujem stranicu mislim da zahteva od korisnika da share stranicu, jel mi moze neko pomoci ?

Skripta ima 900 prodaja, i 500 komentara direktno na toj stranici, zar ti to nije najbolji review ?

Naravno da je dobro graditi brend, i imati postene klikove, ali svako moze da bira kako zeli da proba da zaradi, tako da pitanje nije da li je bolje na frku napraviti nesto ili graditi poverenje , vec da li je neko imao iskustva sa pomenutom skriptom. Meni licno deluje skroz ok, iako je nisam koristio.