Jeste li prelezali koronu?

Mitoce, ti si Bog ovog foruma. Kao djeca u vrticu kad se svadjaju, pa jedno kaze nesto glupo i onda zacepi usi i vice bla bla necu da te cujem bla bla

Ali, da, slazem se s tobom - ljudi gusteri ce nam svima doci glave

2 Likeova

Ma to se on samo zeza za 1. April. Što si pomislio da bi tako nešto ozbiljno napisao?

1 Like

Ocekujem jos jedno 15 postova, od kojih ce 10 biti “ovo je moj zadnji post u temi” :smiley:

2 Likeova

ma mitok je fenomen, sve članove foruma u diskusijama ubjeđuje u neke stvari za koje ni on sam nema argumenata … i dolazi do zaključka da je on pametan a budala je svako ko misli drugačije od njega, samo zato što misli drugačije od njega :smiley:

to čak nije ni za psihijatrijsko vještačenje, pustite ga neka piše … BUKVALNO ni u jednoj raspravi nije ponudio NITI JEDAN argument

prije vakcinisanja se treba testirati, ako se zaraženom čovjeku da vakcina, nuspojave su mnogo ozbiljnije … to što na balkanu vakcinišu ljude a ne testiraju ih prije toga, to je druga stvar … knjige braćo, knjige … a ne zvona i praporce

2 Likeova

Mene ako budu zakonom prisilili na vakcinu, trazit cu samo Sinovac :joy: Kina 0 mrtvih vec danima, samo 187 aktivnih slucajeva na 1,439,323,776 kineza :joy: :joy:

isto i sjeverna koreja, 0 aktivnih slučajeva … plus oni uopšte ne vakcinišu … kako to jbmu

Imaju dobru politiku :innocent:

Sjeverna Koreja:

10:37h - 3 zaražena
11:19h - 0 zaraženih

:grin:

3 Likeova

Sjeverna koreja nuklearnim oruzjem tjera koronu :grin:
Vjerujem da tamo ima najvise zarazenih i umrlih, al imaju oni vece probleme…

2 Likeova

Pronađu lijek za pola sata :joy:

2 Likeova

:joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :innocent:

Prijavio sam se za cijepljenje. Kada ću na red doći, tko zna… Radi drugih se cijepim, ne radi sebe.

Teorije zavjere? Ne zanimaju me. Može biti iz laboratoija (vjerujem da jeste), ali je svakako opasan. Nisam ga ozbiljno shvatio dok nisam čuo da mi je frend u bolnici. Bio je tako loš da sam mu napisao oproštajnu poruku na mobitelu, nisam mislio da ću ga vidjeti živog. Na sreću izvukao se, i nakon 10 dana mi odgovorio. Sreća i veselje.

Milijuni i milijarde upravljaju svijetom. Tko misli da postoji sentiment grdno se vara. Ali to je priča koja nas ne treba previše zanimati. Maleni smo i teško da možemo nešto promijeniti.

Kako je Rambo rekao: Tražili smo demokratiju, dobili smo surovi kapitalizam

1 Like

:joy: :joy: :rofl:

:sweat_smile: :joy: :rofl:

Lako je bilo vakcinisati se u uredjenoj DRZAVI gde je svaka veca firma imala doktorsku ambulantu ,a neka i zubara,svaka osnovna skola skoro ambulantu i zubara,svaki fakultet ambulantu i naravno sa vakcinama iz drzavne fabrike cjepiva
: , ali to je onaj nepismeni bravar napravio koji je hteo balkanska divlja plemena privesti civilizaciji ,nije mu uspelo ,falila su mu jos dva tri otoka,za nepopravljive,

1 Like

Sto su turci napravili za 500 godina Tito nije mogo ni okrecit

1 Like