Joomla CMS dodavanje teksta na stranicu

Eh, nema na cemu, ovo su neke osnovne stvari…
Mislim da nece to smatrat spamom,ali to ce bolje znat ovi SEO strucnjaci na forumu… a i ne mora ti pisat ispod svake igrice isti tekst ako to ne zelis, imas “Advanced module manager” Advanced Module Manager - Joomla! Extensions Directory , gdje mozes priljepit modul za tocno određeni link, sto znaci da za svaku igru mozes napravit novi modul…jednostavno je za koristenje skroz…

Budem vidio sa SEO stručnjacima. Baš me zanima što će oni kazati. Sada imam title tag, meta keywords, meta description, h1, h2 tag, par h3 tagova i uz pomoć tebe sada znam kako da dodam tekst ispod igrice. Skoro sve imam za SEO on page optimizaciju, još trebam se raspitati da li sam šta zaboravio. Problem je bio u tome što iako sam znao što sve treba, nisam znao kako da to stavim. :S Prenapredno za mene. :frowning:

Nisam SEO stručnjak niti bi te želio obeshrabriti ali ulazak u nišu flash igrica ti je loš potez. Kao da iz četvrte šumadijske lige ideš u primeru ili serieA. Tu je konkurencija takva da će te satrat ko beba zvečku.

Bolje uzmi neku manje konkurentsku nišu…

Velika je konkurencija, zato sam i birao za ključne rijeći duge fraze, gdje nema toliko konkurencije. Sve je mala konkurencija na tim izrazima, a pošto nama stranica ima već sada PR od 3, s ovim što je kolega forumaš pomogao oko H1 tagova, tj.ubacivanja teksta, stranica bi nam trebala početi primati sve više i više organskog prometa. Samo da Google vidi da imamo H1 i H2 tagove i da provjerimo kod nekog SEO stručnjaka za dodatni tekst u sadržaju. Onda napravimo pedesetak linkova sa ključnim riječima i trebalo bi to biti to. :slight_smile:

H1 i H2 tagovi su napokon riješeni. Dodao sam čak i tekst ispod igrica, treba provjeriti neki SEO stručnjak da li je dobar.
Sada bi htio još da linkove postavim s do follow atributima koje postavljam s Joomlinim weblinks dodatkom.
Na stranici Flash Internet games - robotower | Our friends bi htio da su linkovi s do follow atributom. Tako da kada razmjenim linkove s nekim, da te osobe imaju i korist od toga.