Joomla google ne indeksira slike

Imam stranicu u Joomli , 2 godine i tek sad vidim da mi google ne indeksria slike. Provjeravao jesam i prije ali mislio sam da za Joomlu neće biti problema da će google to indeksirati kad se stranica malo uhoda ali sad vidim da je vrag odnio šalu.

Na ovom linku piše da trebam da

try removing “Disallow: /images/” from your robots.txt file.

Code:
User-agent: *
Disallow: /administrator/
Disallow: /cache/
Disallow: /components/
Disallow: /images/
Disallow: /includes/
Disallow: /installation/
Disallow: /language/
Disallow: /libraries/
Disallow: /media/
Disallow: /modules/
Disallow: /plugins/
Disallow: /templates/
Disallow: /tmp/
Disallow: /xmlrpc/

i ovo

Thanks everyone for the help. I altered the robot.txt file so that it allows indexing of the template folder and now I am seeing google indexing these images. Why is this the template folder disallowed by default when you use Joomla?
http://forum.joomla.org/viewtopic.php?t=595556

Da ne petljam, i ne prčkam jer nisam dobar u tome ako mi mi netko može objasniti što mi je činiti da Google počne indeksirati slike.

Sve mi slike imaju odličan opis i googlle je to već otkad trebao indeksirati, također i za galerije, molim pomoć ?

Maknuo sam Disallow: /images/
Pa ćemo vidjeti da li radi. Trebalo bi jer ostalo sve radi :wink:

1.) No da li da maknem i template ?
Disallow: /templates/

2.) Da li koristite Joomla plugin za stvaranje xml-a ako da koji ?

Ja sam preko ove stranice napravio xml.
http://www.xml-sitemaps.com/

Riješeno i ujedno sam ponudio odgovor svima koje to bude mučilo. 7 dana treba da bi proradile ove preinake.

Hvala na brojnim stručnim odgovorima :wink:

To je zato jer koristiš Jooomlu :slight_smile:

Moram reći da je Joomla meni jedno veliko sranje.
Jučer sam cijeli dan izgubio na postavljanje ankete na stranicu a kao samo plugin metneš. Pa onda neke opcije ne rade i na kraju odustao sam. Rekoh ovo se ne isplati a autor te ankete sve masno naplaćuje u svojoj korisničkoj podršci. Većina dodataka za Joomlu se plaća, pa tko voli nek izvoli.