Joomla na localhostu, na svakoj stranici javlja "Strict Standards: ..." pogrešku

Krenuo sam raditi saj u Jommli. Sat je trenutno jos na localhostu ali je u zavrsnoj fazi. Sad mi je se javio problem koji neznam rjesiti.
Na svakoj stranici sajta mi pise

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class JV in C:\xampp\htdocs\bilalivno\administrator\components\com_jvframework\libraries\framework.php on line 45

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class JVLayout in C:\xampp\htdocs\bilalivno\administrator\components\com_jvframework\libraries\layout\layouts.php on line 32

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class JVLayoutParser in C:\xampp\htdocs\bilalivno\administrator\components\com_jvframework\libraries\layout\parsers.php on line 26

Ima jos dosta ovoga ali neznam sto je.

Unaprijed hvala

[color=green]Obrati pažnju na naslov koji sam stavio umjesto tebe. Obrati pažnju na forum u koji sam prebacio umjesto tebe. Obrati pažnju na pravila i smjernice u mome potpisu.[/color]

Ok, paziti cu na to.

Ako moze netko da odgovori ovo mi je dosta hitno potrebno ali nikako nemogu naci na netu.

Ima li veze to što koristim Joomal 1.6

Podesi PHP error reporting da ne prijavljuje STRICT greske i ze zamaraj se time.
error_reporting = E_ALL & ~E_STRICT

Pretpostavljam da ti prikazuje greške ako si ‘otkvačio’ debugiranje sustava u configuraciji Joomle.

Nisam nista dirao po kodu, jedino mozda u sučelju… Je li se to moglo učiniti iz onoga izbornika Global Konfiguration.

Da, može.

Instaliraj stariju verziju xampp-a i trebalo bi raditi