Joomla- problem sa adresoms tranice

trenutno mi domena ide
imedomene.com/component/content/article/imeclanka
a htio bi
imedomene.com/imeclanka

na koji nacin se moze maknuti /component/content/article i jel se uopce moze maknuti, googla sam al i nema nekog rjesenja, sto se tice onog u global configuration sam napravio i bilo je dobro za meni nije mi prikazivao index.php ali kada sam isao do clanka onda mi zibaci jos 3 ove rijeci

wordpress :slight_smile:

pretpostavih :smiley:

ako postoji rjesenje dobro bi došlo :wink:

Treba ti neka SEF componenta, npr sh404SEF.
Javi se na pp ako ne zelis placati subscription :wink:

Da bi dobio željeni izgled url-a u Joomli, moraš kreirati meni (koji ne mora biti prikazan na stranicama) i u njega staviš željeni izgled linka.
Normalno da je poželjno da taj link postoji i u vidljivim menijima na stranicama zbog drugih razloga (SEO) :slight_smile:

Pun kufer mi je s tim vašim wordpressom… Joomla! je 435342523452345 bolja od wordpressa i sve se može u joomli ako se malo potrudis ( niti se netrebas potrudit ) …

daj napiši čovjeku onda rješenje da taj problem u đomli odradi i bez truda… umjesto što lupaš gluposti

@edo_g znam što trebaš. Ako trebaš rješenje problema uz naknadu, kontaktiraj me na PM.

Kako sam to napravio možeš vidjeti na linku Reasons why doctors recommend the Mediterranean diet | Mediterranean diet