Joomla, WP ili Drupal ili neki drugi?

Što znači “sve” i “ostalo”?

Što znači “prijava na analytics”? Ubaciti osnovni kod ili detaljno postaviti mjerenje svega bitnoga, kreiranje custom izvještaja i sl?Stručno postavljanje Analyticsa (osobe koja ima certifikat) može koštati x.000 kuna.

Tko piše tekstove? Prema kojim kriterijima? Otprilike ili ciljano na temelju istraživanja što se realno gugla?

Načelno, ako je sajt namijenjen onima koji su već čuli za firmu i trebaju malo dodatnih informacija, 3.000 kuna je više nego dovoljno.

Ako želiš stranice koje će dovoditi značajan broj posjetitelja putem tražilica, uz kvalitetno postavljenu statistiku, da je brz i sve ostalo, 3 može biti prva znamenka, ali ih ima 5, a ne 4.

od 400 do 10 000 kuna, ovisi koliko možeš naplatiti ili platiti, ovisi u kojoj si poziciji.

da, ali baš nitko mi nije zatražio manje od 3000 kuna, od svih firmi koje sam kontaktirao. Tako da sam odlučio sam učiti wordpress i uređivat teme i uštedio sebi 3000 kuna.

Evo radim sada s Gantryem , lagano za naučiti, osnovni layout ima preko 50 widget area. Sučelje treba malo navikavanja, ali kada se pokupi, vrlo jednostavno.

Zasebni overide za page, css, posebni layout za bilo koju stranicu je napravljen na jednostavan način, tipa front page da ima sidebar i showcase, about us nema , galerija nešto treće i slično.

Oni koji su me zapali da isprobam najviše su Headway i Ultima.
Oni su doslovno drag and drop dizajn.

Ako se zna kodirati PHP, HTML, stvoriti stranicu custom theme s ovim besplatnim alatom (Gantry) je vrlo jednostavno.

Prvi put sam u njemu slagao neku stranicu, layout zasebni trebalo je oko 2 popodneva.
Sada sve ide brže.