[JOURNEY] Dropshipping zarada - Moj put do 1000$ dnevno!

Pozdrav ljudi, jako dugo me nije bilo jer zaista nisam aktivan po forumima od obilnosti posla i obaveza u kojima se nalazim. Moram se pohvaliti da sam napredovao i da sam ostvario neku stabilnu pasivnu zaradu od oko 100inak eura dnevno pa sam se stoga odlucio da zapocnem svoj Journey na svom blogu… I to ni manje ni vise nego u Dropshippingu (koji evo sada tek vidim da je jako popularan ovde!) :sunglasses:

Da ne blebetam previse, sve mozete videti na ovom linku:

Dropshipping zarada - Moj put do 1000$ dnevno!

P.S Administracijo, nadam se da nije problem da delim svakog dana link ka novom clanku u ovom postu, :kissing_heart:

2 Likeova

OK, 100tinak eura dnevno? Samo toliko?
I na koji način? Dropshipping :smiley:
OK, verovatno planiraš mnogo više pa si došao to da nam kažeš? :joy:
p.s. Vidi se da si klinac , kao i mnogi koji postavljaju ovde glupe postova, ali ako nekada stvarno uđeš u velike pare na pričaj nikom. Čim se nešto provali tu više nema zarade.

omogući datume na članke da se zna kad je sta napisano, koliko je aktualno itd.

inace, nestrpljivo iscekujem nastavak :wink:

1 Like

100inak eura od drugog izvora prihoda :slight_smile: Kao sto i sam vidis Dropshipping tek pocinjem od 0… Vidi se da sam klinac i ovo je glup post? Okej, onda nemoj da ga pratis :slight_smile:

@ray Odlican predlog, sada cu da procackam po blogu i da namestim to!

Naravno da ne pratim gluposti, ali kad vidim naslov ne mogu da se ne nasmejem i prekomentarišem.
Krećem od nule… :joy: :joy::joy:

Nisan se logira koji misec i odma mi je ova tema na vrhu u uden pogledat. Ne mogu ne komentirat, da je bar moj forum, odma bi maka ovog boba pa makar da je Sanader iza nicka

9 Likeova

Bravo mladiću!
Tako se kreće u život i budućnost.
Bolje da sada dok si mlad počneš profilirati sebe kao osobu koja će zarađivati u budućnosti, nego da sjediš negdje na igralištu svaki dan s malo novca u džepu koji si dobio od roditelja i cugaš jeftinu cugu.

3 Likeova

kojom metodom si dosao do 100 eura dnevno? mobile CPA?

Ta ideja je stara godinama, izlizana, verovatno našao negde na netu, a pretpostavljam i kod koga. Razni kvazi-exsperti i zarada pomoću trikova, bez rada i preko noći. Samo postaviš nešto na netu i pare stižu same. :grin:

Problemi su sledeći, prvo sajt nije za Q, što znači da tu neće niko kupovati. Domen, hosting, pravljenje premijum sajta-bacanje para, više se isplati zakupiti online shop gde je sve spremno i instalirano, samo postaviti proizvode. I na kraju treba veliko ulaganje u reklamu a te pare se nikad neće izvući, jer zabole nekog da kupuje baš kod tebe. Svak će pre otići gde kupuje godinama.

2 Likeova

pitam zato što pratim dimitrija i znam da je pisao o onom mobile cpa … ako je ostao u cpa onda je valjda do sada shvatio da je lakse preko cpa doci do 1000 dnevno nego preko dropshippinga

sto susite momka odma… pa vecina ovde ne pravi ni 10 eur dnevno, mozda on ima vec dobru zaradu svaki mjesec mozda ne nije ni bitno ali nista nije nemoguce… po meni mogao je da postavi mozda manji cilj za pocetak recimo 100-200 dnevno a ne 1000, posto ako i dodjes do tog cilja neces sigurno izvjestaje nikakve postavljati na blogu ili forumu i cuvat ces taj posao da ti ne uleti sto vise konkurencije…
dropshipping je itekako dobar samo ukoliko nadjes niche posto kineska smeca nevaljaju nista i problemi sa shippingom itd… (ja prije par mjeseci kupio sarafciger za macbook par dolara i slomio se nakon 1 koristenja i onda narucim iz USA ponovo orginal) tako je sa vecinom stvari iz Kine, ali to sto ti kazes Bob1 da nece niko kupovati mislim da nisi upravu. imas niche gdje ljudi narucuju na prvi pogled i nece trazit nigdje dalje… takodje imas proizvode i sa aliexpresa koji imaju free shipping fedex/dhl u roku 4-7 dana za USA sve zavisi sta prodajes… najbitniji je traffic ako mozes do tog doci prodavaces da imas g0vno sajt… to ti tvrdim jer drzim 8 ecommerce stranica. na 1 od njih nemam ni logo ni menu uradjen kako treba, samo proizvodi i imam tekst preveden sa engleskog pomocu google translate a stranica je stara nekoliko godina i rangira #1 za glavne rijeci pa nisam htio da mjenjam nista a svakodnevno donosi prodaje i cijene su mi dva-tri put vece nego u konkurencije koji su ispod mene na google… vjeruj i meni nije jasno ali izgleda da su ljudi ovce…
i da napomenem jos da komuniciram sa klijentima sa te stranice koji imaju pitanja u vezi proizvoda ili im treba neka pomoc putem google translate :smiley: ponekad pitaju samo odakle si i to je sve. tako da sve se moze prodati ako imas dobar ciljan traffic, paid , organic kako god…

3 Likeova

Samo rokaj i sretno. Uvijek ce se neko naci da te popljuje a zna se sta se radi sa takvim :slight_smile:

1 Like

Svak vidi svojim očima i ima svoje uverenje. Ukoliko si hteo da napraviš nešto slično kao Big Truck (moj-put-do-100-dnevno-putem-facebook-instant-articles) :wink: onda nastavi sa pisanjem, jer ovo što si pružio je nedovršena priča - hoću reći nemoj odustajati već napred radi i piši. Sigurno će nekome koristiti.
Svu sreću ti želim :+1:

Samo naprijed, moguće je :slight_smile:

Btw. stvarno ovog Bob1 bi mogli ukloniti s foruma

3 Likeova

Lik samo ide i troluje i prosipa pamet, a nista ne procitah od njega da je doprineo bilo kojoj temi sem da prosipa pamet…

@Dimi3je samo naped sugradjanine i srecno!

2 Likeova

Haha, a čemu da doprinesem, glupostima.
OK, bila je tema moj put do 100$ dnevno, pa moj put do 1000$ dnevno, evo ja bih otvorio temu moj put do 1.000.000$ Milion dolars dnevno. :grin: To je para.
Nego da kupim prvo stranicu i lajkove :joy::joy::joy:

Pa mogao bi da doprineses necemu “pametnom” posto su ovo sve gluposti?
Koja je tvoja svrha postojanja na ovom forumu? Na svakoj temi si nekoga popljuvao kako taj ne zna nista, a sta ti “pametni” Bobe znas?(sem da trolujes za sta smo se uverili da si zaista dobar)

1 Like

Jel ti beše onaj što prodaje lajkove? :joy:
I šta s tobom da diskutujem?

Ja prodajem cvarke i kavurmu, najpovoljnije na Balkanu :wink: Toliko o tome koliko si zaista prisutan psihicki na forumu :wink: Ja sam off iz dalje konverzacije sa tobom, da ne trolujem decku temu.

1 Like

Taj što ga spominješ je premašio cifru od 100$. Zašto bi bilo nemoguće prebaciti i ovu? Sretno i nemoj da te ovakvi sputavaju mada mislim da to i sam znaš, ali treba poznavati neke granice u određenom trenutku :wink: