JW Player

Planiram da kupim licencu za jw player … ali…

Neki govore da je to nepotrebno i da se taj player moze preuzeti bilo gdje na netu , ne kao nulled vec sasvim legalno.

Evo i primjer:
http://www.exyutv.com/play/player2.swf
, pogledajte desni klik i vidjecete da je licencirana verzija, ako sacuvate stranicu dobicete player, upload na vas sajt i imate licencirani player koji radi fino.

Zelim ipak da kupim licencu ali me zanima jeli moguce da nista nisu uradili da zastite svoj proizvod.

Samo zelim da mi netko objasni ovo, hvala svima unaprijed.

Zašto želiš baš jw player? Možda postoje i bolja riješenja.

Osnovni jw player je poptuno besplatan, postoji i pro verzija. JW Player: Overview | LongTail Video | Home of the JW Player

Tacno je da postoji besplatna verzija ali me zanima ova pro koja se placa 59€ , ako se tako lako dodje do pro verzije samo save as… i to je to… ja ipak mislim da kada se kupi pro verzija da tu dodje jos puno cega osim samo jedan file. To je puno poznati player i puno ga ozbiljnih firmi koristi i zato mi cudno da se tako lako dodje do pro verzije…

Ne dođe se tako lako do pro verzije, da bi došao do pro verzije moraš platiti zatim se ulogirati na njihov portal i skinuti licencu. A sve dok to ne napraviš, svaki jw player koji imaš je besplatan, koliko znam razlika u besplatnom i pro jw playeru je mogućnost korištenja na više stranica, u komercijalne svrhe i neke stvari u vezi reklamiranja. JW Player basic je skinable, customizeable, proširiv itd, ali se ne smije koristiti u nekomercijalne svrhe, ma što god to značilo( a čini mi se da to znači da ga ne smiješ preprodavati, da moraš istaknuti izvor odakle ti, tko ga je uradio i da svaku izmjenu koda, kao i originalni kod moraš učiniti dostupnim trećim osobama).

Da li ti stvarno treba pro verzija ne znam, ali čisto sumnjam.

Nije problem dali meni treba pro ili ne , vec sam samo htio da mi se objasni u cemu je razlika izmedju pro i free ferzije … ipak ja vidim da je razlika samo 59€. Nemogu da shvatim da se jednim klikom skine player tako poznate firme…

razlika u playeru ti je samo da u pro verziji mozes staviti svoj logo i da se pro verzija kupuje samo ako jw player koristiš u komercijalne svrhe, evo npr da youtube počne koristiti jw player dal bi bilo u redu da ne palte za njega a imaju profit

A zasto bi zelio koristiti JW Player ???
Ukoliko bi za stream-ove JW Player PRO ti nije potreban skines free verziju i kupis plugin(Vidfetch ili GK) jer ne vidim neku bitnu razliku izmedju free i pro jw playera :slight_smile: