K: Facebook lajkovi (malo ali ciljano)

Slažem se, tema je uništena, a nemam ni vremena stalno odgovarati na pitanja. Dečja :yum:
Zahvaljujem se svima na učešću u raspravi i podršci koju ste mi pružili. :grinning:

Šalji

Ne mjesajte druge clanove, porodicu u sve ovo.

A doticni kad rusi Boletov posao ti je ok? Udaras kao sto i on udara, ispod pojasa :wink:

1 Like

on je sam umijesao svoju zenu kada je rekao da mu je dosadilo, kako bi nama stvorio utisak da mu ne treba zena

a ovo bozidar mozda mu je otac a mozda je njegovo pravo ime… Bozidar —> Bosko

Nije bitno sta ko kaze vec ko to kaze. Tako ni on ne moze nikog srusiti.
Isto tako sutra ce tebi neko napisati za zenu, dijete i sl. pa ti onda skontaj koliko je dobro porodicu uvlaciti u sve to.

1 Like

ja nikad ne bih javno napisao za svoju curu/zenu da mi je dosadila, pogotovo kada znam da na internetu koristim svoja prava imena … tako da niko nece biti u prilici da uradi nesto slicno

opet ti kazem, ja ne uvlacim, uvukao je on sam svojim postupkom

Molim vas da zadržite određeni nivo, kolege. :frowning:
Nema potrebe da Boba nazivate pravim imenom, pogotovo ako on to ne želi, to nisu običaji Foruma. Bude li Bob htio obrisat’ ću ovo gore. A svih vas još jednom molim da se ne spuštate ispod nivoa koji nije prikladan. :angel:

Nemojte samo molim vas da lete banovi a da to ne bude Bob. :smile: :o:

evo i ja sam shvatio mozda sam pretjerao sa zenom, evo ja cu obrisat

edit: vidi ne mogu obrisat, ah ti gospe

1 Like

To je čudnovato ali prirodno. :smile: :o:

@c3po obriši i moj i ruinov post taj gore sa slikama, glupo je…izvinjavam se bobu…pozz

Bravo momci, baš se ponosim vama. :thumbsup:
Nije ni Bob toliko loš. Obećao mi je da će biti bolji. :o:

Otišlo je malo predaleko, i ja san poletia možda, ali pogodilo me to da provokacija i zajebancija odu na tako nizak nivo. Šta je neko gori napisa, a da sad ne tražin ko - ostavimo obitelji na miru, iako moran priznat da mi je ruin sinoć ulipša večer s onim iznenađenjem :smiley:

Šta se tiče lajkova, sam san onako proba napravit kampanju s ovim zadnjim poslom s Korčule i upalilo je, svi lajkovi su baš onako prirodni - znači to su stariji ljudi koji vole kamen, točno šta mi triba. Hvala svima na podršci, lipa je ovo zajednica i nisan sinoć napisa da ću se povuć s foruma radi nekakve ljutnje, nego radi toga šta nisan tia da kad guglaš LAPIDEM izlaze ovakva čuda :slight_smile:

Ipak ću ostat ode, ako mi to c3po dozvoli :stuck_out_tongue: jer uskoro će mi tribat nešto.

pozdrav ekipa i ajmo se sad svi skupa smirit i uvatit pametnijega posla. Još jednom isprike

EDIT: 1 like i share na LAPIDEM = 1 pivo

2 Likeova

Tjah, ne morate brisati ništa, moje slike i tačni podaci ne postoje na netu.
Slobodno se igrajte :rofl:

ma da, nikako, samo sto ti na sajtu za koji si sam rekao da je tvoj piše Perić konsalting, domena registrovana na peric, i imas dva profila na kojima reklamiras taj isti sajt i na oba profila na dvije slike je isti covjek … ako vec radis consulting, kako se onda lazno predstavljas musterijama? znaci ti varas musterije? jao, pa to nije eticno

c3p0, vracaj one slike haha

2 Likeova

Ne varam mušterije, ne vodi se na mene.
Dosta njih kojima sam radio sajt vodim i posao preko interneta. I stranicu il grupu na FB.
Obično tako ide. Šta znaju vlasnici firmi o tome? Vrlo malo. Zato i plaćaju nekog.

Vezano za temu. Mislim da neces nista postici sa fejsom u toj nisi. To je vise kao razglednica, al stvarne musterije bas i ne vjerujem.
Trebas sloziti dobru web stranicu i izloziti svoje radove sa kvalitetnim slikama, referencon i fino je optimizirati za odredene pojmove. Za pocetak odraditi kvalitetni adwords i njega s vremenom optimizirati i pokrenuti ces posao sa online podrucja…na takve se stvari fokusiraj.