Kad je došla Marina, tko jede sendviče, a tko je majmun

Čekamo da dođu iz Valjeva :rofl::rofl:

1 Like

Pravim sendvice ljudi ne mogu sve da stignem… Svako ko napise da je moja metoda najbolja dobija sendvic sa kulenom (ne ona zidarska salama…).

Ja pravim nepostene Instagram naloge i prodajem ih i to je neposteno? Jel me ovde neko zajebava? Tvrdim da je 95% reklama na Pop-Up-u neka vrsta prevare, TVRDIM! CPA takodje, CPI koji ja promovisem u metodi je obicno skidanje besplatnih Android Aplikacija… Niti je moja nicha kupon za diskont niti ista slicno, cak se i vise fokusiram na CPI jer je daleko jeftiniji za promocije i bolji CTR imam :slight_smile:

@Jeronimo034 Jel dobar sendvic bio buraz? Sutra idemo u Bla Bla na kafu !

Ne moze se spavati od ovih cupomakarska naloga evo ovaj Antun se registrovao 3 dana pre cupefrommakarske,koliko vas ima,a sta sve ljudi nece raditi za jedan lajk.

Eve gai Dimitrije ee najbolji si naj naj naj aj sad daj sendvice,bolje mi je uklopiti u ove sendvicare pa dobiti besplatan sendvic,nego terati uz vodu.Idi spavaj Jeronimo32 mani se naloga i sendvica :joy::joy::joy:

2 Likeova

hahahaha kakve teorije, a @Antun ko je blizu ove, stvarno nek je odvede u Valjevo

1 Like

@Marina Neodoljivo me podsecas na one SFI Dame, ne znam zasto ali takav utisak sam stekao :slight_smile: Za tebe nema sendvic jer nisi bila dobra prema meni u samom startu kada si trebala da podrzis moju prevaru

1 Like

Sad si dobila like od jedne osobe, nemoj tako. :rofl:

1 Like

Sta ti je SFI Dama aj majmun i glupan sto si pisao na sajtu to znam sta je,ali ovo je nesto novo.Idi cupomakarska pravi sajtove za Srbiju pa onda kukaj kako je mali cpm :joy::joy::joy: koji laznjak je ovaj cupomakarska.

@Antun uzvraceno odma :kissing_heart:

Radite šta hoćete, al nijedan pošten čovek neće zaradu temeljiti na laži il prevari nekoga.
A nije pametno o tome ni pisati, obično kad neko hoće da se pohvali prevarom na kraju ispane jadan. :grinning:
Na kraju.

1 Like

Sad nisam vise antun je l? hahahah kad bih te uporedio sa mudroscu @Kornic cak bih i njega uvrijedio.

Davam lijevo egg ako marina nije teska feministica!

Ja isto to dajem, da ima medju nogama ono sto i mi. A i ovo palic prezime je ortodoksno srbijansko hehe

Nikakva prevara ne postoji druze, pusti zenu molim te…

Marina gledaj malo, ovo je moj idol iskren da budem, gledaj njegove klipove, zaprati ga na instagramu, i shvatices mozda jednog dana moj stil pisanja :wink:

1 Like

Ne vredi idem spavati jer ovo ce postati najposecenija birtija,cupomakarska za tebe posebna :kissing_heart: i pocni praviti sajtove na stranoom jeziku,on kao ne voli neku zemlju a pravi sajtove za tu zemlju,laznjak zesci,ti si cupomakarska iz Srbije i ti si Jeronimo34

1 Like

Dimitrije pusti sad žene, nego gdje su sendvići nestali :rofl::rofl:

Bogu hvala pa sa tom zemljom imam jedinu vezu, los cpm. Uzivaj

Evo nesto sam se zamajao ovde na forumu u sred pravljenja, hocete neki sirni namaz da stavim?

2 Likeova

ghghf

Ja kada gledam “Obračun kod OK sendviča” i usput slušam onu Štulićevu pjesmu, čini mi se “Marina” :slight_smile:

2 Likeova

Brate Kornic je Sokrat za Marinu :grinning:
Dimitrije zajebi kafu, daj neki off za akademiju :smiley:

1 Like

Mislim da moderatori trebaju uletiti sa kaznama ovdje jer ne vidim s od sendvica.

5 Likeova

Dobro bre druze cekaj stani polako, znas koliko ljudi se javilo nisam ni ja robot… moram nekog VA indijca da dopremim ovde da mi pomogne…

@Jeronimo034 Cimaj na FB sta god treba :slight_smile:

1 Like