Kad je došla Marina, tko jede sendviče, a tko je majmun

Zna li se ovdje ko koga? Šta se dešava? Ja bi sendvić sa sudžukom, ako može onaj iz Visokog u obliku piramide.

@Marina Ponavljas se ko papagaj.

Nego, ljudi obicno zaboravljaju da je 90% internet marketinga (i uopste marketinga) manje vise prevara, ceo sistem je bolestan do srzi. Postenje je odavno napustilo sobu, zato batalite se gluposti, ako hocete postenje idite obradjujte zemlju ili tako nesto.

@Dimi3je Ocu i ja sendvic :slight_smile:

Nema me jedan dan kad ono drama
grabs popcorn

Kulen, salama… Pfff

Dajte sendvic sa jajima, avokadom i gljivama, preliven majonezom. E to je sendvic, do tada vas ne priznajem!

Edit: Neko dobro pivo uz sendvic se podrazumeva, nadam se.

@korisnik9758789 jesi živ, 46 komentara a nigdje tebe, plus ima džabalame.

bežite od mene vi kopnene životinje

1 Like

Dragi Forumaši, mada smo u birtiji, :champagne:
molim vas da zadržimo nivo, da ne bude… :no_entry:
Hvala. :o:

1 Like

Mozes li obrisati ovu temu da mi ne stizu i notifikacije,prozivanja i uvrede od raznin snobova.Licno me ovi likovi ni malo ne interesuju u zivotu,pa mi ne trebaju ni njihove notifikacije (mislim na ove sto su pisali uvrede na moj racun)

To što će se obrisati a što neće; sigurno nije tvoja briga, a što ti stižu notifikacije moglo bi ti biti mnogo manji problem… :frowning: Dobit’ ćeš i službeno upozorenje za svoje ponašanje na Forumu. :o:

1 Like

prijavicu vas odboru za ravnopravnost polova, ufatili ženu ovdje razapinjat

1 Like

Ruine, vjerujem da mnogi ovdje misle da je dotična jednako žena koliko i ti sam. :smile:
No, u diskusije te vrste nećemo ulaziti, to nije naš problem, tim više što ćemo ovu temu zatvoriti jer nema smisla nikakva (nije ni imala). :no_entry_sign:

Dragi Forumaši, predlažem da se vratimo našim, često i ozbiljnim forumskim topicima. :blush:
Hvala. :o:

3 Likeova