Kad te obraduje omiljeni hosting

Ove godine imam 10o godišnjicu imanja svog hostinga no to se poklopilo i s godišnjicom omiljenog hostinga koji rado preporučim svima.
Zapitao bi se da li je moguće imati omiljeni hosting?!
Prošao sam ih 7 koliko sam mogao nabrojati na prste domaćih iz HR no iz osobnih razloga ih neću spominjati.
No omiljeni hosting koristim tek 3 godine. Dovoljno za napisati recenziju.
Mogao bi reći da je to i jedini omiljeni, ostale trpim kao što oni trpe mene.
Do sada svaki upit je odgovoren u roku da ne možeš povjerovati, gotovo odmah po upitu.
No to nisu bili upiti za pritužbe na rad već upiti o dodatnim mogućnostima i znanjima koje nisam imao.
Cijena odlična za početnike i eksperimentalne webove, sića od 60 kuna - dovoljno za krenuti.
Za ozbiljnije projekte cijena sasvim (ODLIČNA) i naravno iskazana S PDV-OM, da ne moraš kalkulirati ko’ budala pored svih mogućnosti.
Mogućnosti hostinga i sigurnost na prvom mjestu! Nema spama, nema ilegalnih računa zbog kojih je čitav server u banani, što je veoma bitno za ozbiljnije webove poslovnih klijenata. Ocijena ODLIČAN!
E mail kad postaviš u omiljeni preglednik radi ko singerica, nije na black listi, postavke servera e mail-a postavljene kako treba ocijena ODLIČAN.
Znači kad instaliraš omiljeni CMS na serveru dotičnog hosta on radi ko singerica. Nema štekanja, nema problema oko update-a komponenti, nema postavki servera i php modula koji narušavaju rad CMS-a, da ne nabrajam koje postavke…
Ocijena ODLIČAN.
Da skratim priču jer bi mogao puno toga napisati pozitivnog za ovu tvrtku,
Hvala na šalici :slight_smile: STUDIO4WEB


ps. sad tek vidim kolko imam prašine pod monitorom :grin:

Dobro je nisam jedini :wink:

i ja koristim taj hosting…i zadovoljan sam

A zasto si dobio salicu?

bio sam nekulturan i u jednoj komunikaciji oko novog hosting i ssl-a rekao da joj što bi bilo dobro piti kavu i da mi je žao što sad nemam potrebe potrošiti 200 kn i tak’ nakuko’ se ko baba :).
Šalica je odlična, dizajn i ispis vrhunske kvalitete i rezolucije. i sada sam sretan ko malo dijete :slight_smile:

1 Like

no bez daljnjeg sam im preporučio preko nekoliko klijenata.

Potvrđujem ovo i ja.
Bio sam tamo nekad davno, i čak su mi programirali nešto na mom siteu što sam ih zamolio, he he :slight_smile:
Malo će Hosting providera ulaziti u tvoj Admin Panel i editirati ti mešto po željama, zar ne?
Od domaćih to su gorespomenuti (tako je bilo nekad), a od stranih; Hawk Host. :sunny:

Iako nisam koristio njihove usluge, vjerujem da je Studio4Web odličan, no moja zamjerka većini domaćih hosting tvrtki pa tako i njima je neimanje telefonske podrške!

Zar nije jednostavnije i brže objasniti sve u telefonskom razgovoru.

Avalon je prepoznao potrebe korisnika i već dugo ima ovu uslugu.
Javili bi se odmah u bilo koje doba dana ili (uglavnom) noći.
Ugodni su i ljubazni u komunikaciji.

Prešao sam kod njih prije par godina. Do tada sam koristio usluge američkog IX webhostinga. Svako malo bi me upozoravali da sam ‘opteretio’ server (shared hosting). Zanimljivo, kod Avalona imam i veći broj sajtova, i daleko veći promet i sve fercera odlično. Znači ‘znaju znanje’ kako bi se reklo u narodu.

Uglavnom, sve pohvale od mene za ovu domaću tvrtku.