Kada u temi WP-Clear Basic idem promjeniti metu u headeru, nema je

Kada u temi WP-Clear Basic idem promjeniti metu u headeru nema mi mete,a kad idem desni klik na site i source onda imam ovo:

rel=‘index’ title=‘XXX’ href=‘http://XXX/’ /> //

nerazumjem sto tu trebam mjenjati?

Tebe zanima wp_head funkcija, o njoj možeš više saznati ovdje:
http://codex.wordpress.org/Plugin_API/Action_Reference/wp_head
, ovdje
http://rjpargeter.com/2009/09/removing-wordpress-wp_head-elements/
i naravno guglajući Bingom na temu wp_head

mene zanima kako staviti metu na site,ove linkove nista nisam shvatio zato jer se i ne spominje meta,ja neznam sto treba izmjeniti za metu zato sam skinuo plugin ali mi pise ako mi header ima “meta=robots” (tako nekako) da izbrisem tu liniju, kad sam isao editor header nisam vidio to ali kad sam kliknuo desni klik na stranicu pa source code vidio sam da imam tu liniju.

E ■■■■ ga. PAzi sad znam što treba napraviti ali ne želim ti reći, ne iz razloga zato što sam sebičan prepotentan ili nešto treće nego iz razloga da naučiš i upoznaš alat kojim se služiš, a ako pročitaš moj prethodni post još jednom i poslušaš zadnji savijet mogao bi naučiti. Normalno to moraš učiniti tako da sve što čitaš čitaš s razumijevanjem i interesom.

pa ako mi treba pomoc zar nemozes reci “to trebas mjenjati” nego das 2 linka i evo sto sam nasao

http://wordpress.org/support/topic/cleaning-up-wp_head?replies=5

ovo je isto kao da u photoshopu trebas nesto uciniti i umjesto da covjeku reces sto treba u 3-4 klika on tebi da 2 linka gdje nista neznas

znaci nitko na ovom forumu nema pojma kako editirati metu?

Pa rekao sam ti. prouči wp_head tag, prouči add_action() funkciju i sve će ti biti jasno. Na kojem jeziku želiš to napisano da bi shvatio. Osim toga mogal bi te zanimati ova datoteka wp-includes/default-filters.php i ova wp-includes/general-template.php

posebno obradi pažnju na ove linije koda u wp-includes/default-filters.php
// Actions
add_action( ‘wp_head’, ‘wp_enqueue_scripts’, 1 );
add_action( ‘wp_head’, ‘feed_links’, 2 );
add_action( ‘wp_head’, ‘feed_links_extra’, 3 );
add_action( ‘wp_head’, ‘rsd_link’ );
add_action( ‘wp_head’, ‘wlwmanifest_link’ );
add_action( ‘wp_head’, ‘index_rel_link’ );
add_action( ‘wp_head’, ‘parent_post_rel_link’, 10, 0 );
add_action( ‘wp_head’, ‘start_post_rel_link’, 10, 0 );
add_action( ‘wp_head’, ‘adjacent_posts_rel_link_wp_head’, 10, 0 );
add_action( ‘wp_head’, ‘locale_stylesheet’ );
add_action( ‘publish_future_post’, ‘check_and_publish_future_post’, 10, 1 );
add_action( ‘wp_head’, ‘noindex’, 1 );
add_action( ‘wp_head’, ‘wp_print_styles’, 8 );
add_action( ‘wp_head’, ‘wp_print_head_scripts’, 9 );
add_action( ‘wp_head’, ‘wp_generator’ );
add_action( ‘wp_head’, ‘rel_canonical’ );
add_action( ‘wp_footer’, ‘wp_print_footer_scripts’ );
add_action( ‘wp_head’, ‘wp_shortlink_wp_head’, 10, 0 );
add_action( ‘template_redirect’, ‘wp_shortlink_header’, 11, 0 );

ja neznam nista o ovome,ja sam pocetnik,da sada pocnem proucavati nebi shvatio za 2 dana vjeruj mi… zar nema neki jednostavni plugin koji rijesi stvar u 2 sek?

Potrudi se malo, čoek ti je dao smjernice. Sve više gotovana ima ovdje. Ljudi učite, čitajte tutorijale i sve će sjesti na svoje mjesto

Jebemu miša, pa da si pogledao i pročitao linkove koje sam ti postavio, i pogledao fileove vidio bi da sve što trebaš učiniti je u functions.php datoteci teme koju koristiš upisati ovo:

i to je sve. Mislim da ti je to jednostavnije nego nabacati 348 pluginova u wordpress koji će ga onda zagušiti i onda ćeš kukati kako je WP sranje jer je spor, a sve što je trebalo napraviti je malo zagrijati stolicu( ne više od sat, dva) i natipkati 39 znakova. Puno manje nego li si natipkao ovdje na forumu.

Nakon toga više nemaš
[HTML][/HTML]

To je sve. Jebeš posao ako se ne želiš potruditi malo. Ajde probaj pa javi dal’ radi.

Ahh, i uz sve to toliki ste gotovani postali vi mlađa generacija da vam je teško i proguglati s Bingom i naći riješenje.

Ajde ako ništa sad na virtualki imam barem instaliran i PHP i MySQL i WP kao bonus, sad mi još fali samo Joomla i onda ću biti kao pravi moderni web- a.k.a. “the adsense-” master današnjice :smiley: . :slight_smile:

pokusao sam staviti na pocetku i na kraju,mozda trebam negdje u sredini?