Kafic.net na prodaju

Za koliko li su bubnuli pik :smiley: 4-5miliona sigurno
Sjecam se u vrijeme derneka kad je onaj kupio Touarega tek izasao i stan od placanja onih gluposti na derneku :slight_smile:

Sajtovi se prodaju kada su na vrhuncu, obicno ljudi osete to, mada i ne moraju. Ali kada se vidi ovaj ocaj od pada, zna se zasto se sajt prodaje, kao da smo debili, gde se prodaje prica " o nedostatku vremena" , vredja se zajednica koja je u biznisu, to moze da prica u lokalnom kaficu gde se okupljaju sitni krimosi puni love i koji bi mu mozda iskesirali par hiljada $ cisto iz zajebancije, da imaju sajt.
Sajt ne vredi vise od 1500$, osim ako ne zaustavi pad.Ako ga zaustavi, onda ce i prestati da ga prodaje jer ga je zbog pada i poceo prodavati .

2 Likeova

Stalo na 400$ :slight_smile:

@limenka2014
Imamo oko 100k+ u users tabelu i 300k+ u deleted_users sve do 2007 u databazu.

@Base
Nije nikakva skripta, sve je custom. Ali moram reci da @Adria ima dobru ideju da se konvertira sve na drugu neku skriptu da bi se lakse dodalo nove funkcije i sta god.

@freemind
Na prodaju je uvijek bio, jer sve je za prodaju sto kazu, samo nije bio na flippa, i razlog jest sto se nema vremena kao prije. Sad imam zenu, dijete i odgovornost u nasoj firmu gdje smo 10+ ljudi sto znaci da se treba raditi intenzivno da bi se plata od 10 * 5000€ zaradila mjesecno, tako da mi nije stalo do tih 1000-5000$, vec da se nade pravi novi vlasnik/suvlasnik sto ce da se potrudi kao sto sam ja svi tih godina. Ako kupis novi telefon pazis ga ko bebu, ako dobijes gratis telefon od posla svejedno ti je ako padne ili ne jer se nisi trudio da ga paltis… Same principal applies.
Svak sto radi sa adsense i social media zna da ima padovi preko ljeta, i da se vraca do zime kad ljudi vise budu kodkucer https://puu.sh/siTIX/00d3d80901.png