Kak je netko postigao ovako naglo veliku fb fun stranicu

Brate kao prvo trebas da imas posecen sajt za ovo… to ti je fora kao extraslike, postavis nesto i onda stavis lupam dugme kao potvrdi da imas 18 godina i kad neko klikne na to ustvari lajkuje i sheruje… cista glupost

Ma mogu ja na sajt nabit posjetu sa fejsa, samo me zanima kako se postavi ta skripta? Jer vidim da ljudi dosta ima na blogeru tu skriptu?

Može li neko da mi pošalje na pm skriptu?

Ovaj što je ostavio na linku, antivirus kaže da nije ok.

Najbolje rijesenje bi bilo kada bi se napravilo dugme za potvrdi godine ili nesto tipa dobrodosli na stranicu za vise informacija kontakirajte me na mail i ispod toga pise ok i kad se klikne preko javascripta lajka a gore u kutu tog popup boxa ima x i sa tim zatvara

Postoji takva skripta, samo niko neće dat besplatno, a ne isplati mi se platiti 100€, kad možda sa tom skriptom neću uspjeti skupiti ni 1000 likeova na fb stranicu :confused:

Ponudi na elance 10 eura mozda se javi koji iz indije

Ajmo ne raspravljati o tome kako prevariti FB, ovo definitivno nije forum za to. Drzite se teme.

i mene interesira pa ako može pomoć

hvala :smiley:

E moj ti, to su moje skripte hahhahahahahahahhahahahahaha
Cak si sve pokupio kada sam stavio na host kod tebe…
Imas cak tu i jedan shell…
POZZ

1 Like

Ja 20h 80k preko skripte :slight_smile:

Sve preko 5K dnevno fb nadgleda :smiley:
Ako tako nastavis očekuj ban :smiley:

Koliko bi sada koštalo da mi neko napuni 50k?

Ne isplati ti se puniti sa 50k lajkova, jer će ti stranica biti totalno neaktivna. Bolje ti je napuniti je do nekih 1000 lajkova i onda čekati lajkove da dođu prirodnim putem.

http://youtu.be/oVfHeWTKjag?t=4m26

Prirodnim putem je islo pre dve godine a sada je placanje facebooku prirodni put do velike stranice

Slažem se, ali bolje je 2 lajka na stranici, nego 50 000 nekih koje uopće ne zanima ta stvar…

Sad je žali bože i 50.000 onih koje interesuje tema kad objavu sa linkom (sto nama treba) vidi oko 3% od ukupnog broja