Kak je netko postigao ovako naglo veliku fb fun stranicu

Znači link je ovaj: Facebook

lik je napravio stranicu prije 15 sati, ima već preko 20,000 lajkova koji rastu iz sekunde u sekundu. Dok na stranici ima samo tri četiri slike…s ni približno toliko lajkova.

O kakvom triku bi se tu moglo raditi??

Verovatno kupljeni lajkovi.

autoliker, fake lajkovi… bezveze

Sirenjem spama. Napravio je web i valjda tamo kada kliknes na “pogledaj ovaj video” klikne na lajk i prosiri po fejsu… Nista drugo

Dobro sada 20 000 lajkova u 15 sati je stvarno puno, ali ja sam uspio u tjedan dana napuniti stranicu sa 10 000 lajkova, koje stvarno zanima ta stranica, bez kupljenih reklama ili nekog autolikera… Savjete vezano uz Facebook reklamiranje vam mogu dati privatnim porukama, koga zanima neka se javi.

ma kakav bre web, skripta za auto lajkove, al facebook brise takve stranice… Pa on ce sa tom skriptom imati 50 000 do kraja dana, evo prati pa ces videti…

Salji meni info za facebook reklamiranje

http://best.egifovi.com/uncategorized/sms-dana-pokusao-obrukati-drugara-ali-desilo-se-suprotno-3/

Ovdje je nevidljivi gumb

Ima li tko tu skriptu?

Može i meni info. za Facebook reklamiranje.

FB je idiot… ovakve stranice prolaze, a ove izgrađene plaćenim reklamama ubija sa promjenama u algoritmu.

Znači druze :slight_smile: Gledam na google analytics odakle imam klikove i prati odakle su kad vidim imam sa wmforum… I udjem da vidim kad dole u komentaru link sa sajta na kojem pratim analytics… To je moja stranica nije to nista slabo mi ide :stuck_out_tongue: 50k za 24h mogu :slight_smile: Ako trebaš kakvu pomoc oko fb-a javi se na https://www.facebook.com/muhamed.hodzic.33865 a kako dovest raju isto ti mogureci :slight_smile:

Slazem se, meni su dobrano unistili page na kojem sam skupljao likeove placanjem… idiotizam…

50e ti je ta skripta, kao sto taj lik ima, evo 36 000 za manje od jednog dana… I jos plus je fora sto facebook samo razmatra 200k + stranice koje su napunjene ovim metodom, tako da mozes vise manjih do 50k koliko hoces…

Evo tu sličnu skriptu ja dajem besplatno. Ako nekome treba neka mi se javi na PM. ja je osobno nisam koristio tako da neznam kako radi ali je koristio jedan moj prijatelj i koliko sam skuzio dobio je lajkove iz Srbije najvise, nesto iz Bosne i nesto jako malo iz Hrvatske.

@Macan aj posalji meni u pp ako imas. Ja imam stariju verziju ali pre mesec dana poceo da je prepoznaje AV pa vise ne valja, inace sam s njom picio ko lud, ko zna koliko stranica napunio i sve radilo bez problema niti je bilo odliva fanova niti je Fb pravio problema.

http://speedy.sh/EQvh9/public-html.zip

Evo ovdje svima pa si možete skinuti.

@Macan Je znas kako funkcionira skripta? :stuck_out_tongue:

Koliko sam ja skuzio automatski ti se shera sve i automatski ti lajkas stranicu, ali budem je ja veceras testirao jer ne bavim se tim stvarima pa stvarno neznam. Napravit cu neku fb stranicu pa cu testirati

Ma zanima me kako da to postavim na web stranicu da radi? :stuck_out_tongue: