Kakav je to MoneyGram servis?

Zanima me koristi li itko od vas MoneyGram. Dobio sam isplatu i otisao do tete na tisku koja mi je lupila obrazac za registraciju. Izmedju ostalog, u njemu traze i OIB.
Ne znam sta napraviti. Registrirat se i podic novce ili ih ostavit zlu ne trebalo?

Ma ostavi zlu netrebalo. Sta ce ti novac. Ako netreba ime prezime ja ti mogu poslat svoju adresu pa posalji meni.

money gram je slican sistem kao i westernunion samo slabije rasiren i sa manjim provizijama

dakle i posiljalac i primalac moraju dati ID na UVID prilikom salanja ili podizanja gotovine

Pa sta sad, pa ja cu dat ID i sve sto im treba na uvid ako mi daju pare. Znam moze ti doci FBI, CIA, KGB i kakos e oni izraelski opasni zovu? Mosad?

Zato je bolje njemu da se ne igra s time nego da to ljepo proslijedi nekome (meni). Jer ta teta na kiosku vrlo vjerojatno je u izravnoj vezi s ovima iz Izraela (navodno imaju agente po cijelom svijetu).

ja sam samo napisao objasnjenje
da za svako podizanje vise bilo gde jedne kune treba ID

nemoze niko da posalje nekom preko nekog ,ne vidim poentu tvog odgovora,

Pa poenta mog odgovora je ako nije ubio nekog, prodao drogu, kupio oruzje, napravio neki tezi prekrsaj da se nemora bojat. A kakav bi to ja napravio prekrsaj kada bi meni sad on poslao podatke i rekao ajd uzmi si novce i odi na pice i picu?

Ti nebi uzeo?

Sta ce me zatvorit jer sam uzeo poklonjene novce pa se dobro napaio i najeo, hahaha

He he, :blush: Pofi bi uzeo novce, ali da se ne predstavi, pa pita savjet ovdje.
Predlažem da postupiš ovako kako ti kaže Dadaas. :v: Pošalji njemu.
Nezgodno je vidim što ni on ne bi rekao ime. :smile: :o:

1 Like

Pa sta nebi, ja bi rekao sve, pa nisam ukrao novac ako mi ga je covjek dao.

2 Likeova

Nadasve duhoviti komentari :grin:
Naime, nisam u strah zbog tih razlogs nego zbog poreza, jer ne zelim placati pola drzavi od neke mizerne mjesecne placice. Izgleda da nisam dobro formulirao pocetno pitanje, pa evo ide drugi pokusaj:

Zna li itko koliko je siguran moneygram na skali od 1 do payoneer?

Uopce niej siguran. Doci ce ti SOA i ides u zatvor. Ili IRA, neznam pogubio sam se vec u tim kraticama. posalji ti meni ljepo podatke pa cu aj da odem na cvape, ako me tko sta pita reci cu da mi je to tamo neki lik dao za cvape kojeg nisam nikad vidio.

Pa ako me ube zbog cvapa, neka.

Ajde kad si toliko navalio budemo skupa na cevape.
Hvala ti puno na zaista konstruktivnom odgovoru.