Kako besplatno promovirati FB stranicu?

Zanima me na koji način besplatno promovirate vaše FB stranice i koliko je to učinkovito? Plaćanje FB objava mi se i nije baš najbolje pokazalo, a neke veće stranice iste tematike ne odgovaraju na poruke i nemogu stupiti u kontakt sa njima. Na koji način vi promovirate svoje stranice na fejsu? :slight_smile:

  • Platiš velikim stranicama za promociju.
  • Staviš like box na web (što je okey ako ti web ima veliku posjetu direktnu/organsku)
  • Share 4 share sa drugim stranicama iste veličine
  • Kad objaviš zanimljiv link post koji ima dobar reach i engagment sam po sebi, uloži 5 eura u boost.
  • ???
  • profit

Stvori mrežu stranica i onda kasnije tagiranjem i dijeljenje sadržaja međusobno će ti rast br lajkova. share4share ne preporučujem jer ti ruši aktivnost stranici i na kraju imaš samo velik br lajkova koji neće raditi interakciju. ja sam na ovaj prvi način napravio mrežu od 10ak sportskih stranica još prije god dana pa sada više to ne radim ali siguran sam da i dalje prolazi…

Veoma jednostavno. Na Facebook : Pronadzi razlicite grupe koje imaju puno korisnika i pridruzi se poslije tog postaj svoj link tu. Mozes i koristiti i druge opcije recimo da drugi djele tvoj link post ili sta vec na facebooku twitteru i drugim stranicama vise mozes vidjeti ovdje : Seo Jobb