Kako da FB profil pretvorim u stranicu?

Molim ako neko ima vremena kako da uradim gore navedeno nece da mi se otvori stranica za migraciju???

Bas niko???Ne znam,guglam ali ne nalazim resenje…

Ne mozes FB profil pretvorit u FB stranicu. Moras otvoriti FB page. To su 2 razlicita entiteta

Nisam ocito to rekla kako treba…htela bih profil da konvertujem u stranicu jer imam oko 800 prijatelja na cekanju a dosegla sam limit od 5000… ??? Stranica za migraciju ne radi ili ta opcija na fb vise nije moguca?

sad ima follow, pa mu dodje na isto… samo napravi da sve bude vidljovo svima

Hvala za pomoc poslala sam …

Nisam dobila odgovor za upit koji sam poslala kao u videu

Po meni je to nemoguće. Profil je jedno a page nešto sasvim drugo. To je nekada bilo moguće ali to više ne funkcionira. Savjet Facebooka je da se napravi novi page i da onda pozoveš sve prijatelje da ti lajkaju tu novu stranicu. Glupo, znam, ali nema drugog načina.

1 Like

Page može kreirat osoba koja ima neku tvrtku. Mislim da nije izvedivo da osoba koja ima profil automatski može kreirati stranicu. (ali može biti administrator na nečijoj stranici).

Moglo je nekad, sada to više nije moguće.

Mislim da bi možda mogao promjenom države, tačnije VPN-om znam prije nije dalo spajati stranice, pa sam sa VPN mijenjao državu na pakistan ili indiju i mogao sam onda spajati stranice…