Kako da još jedan sajt odobre na Adsensu?

Drug, nije mi bio cilj da se hvalim i da se “mjerim” sa tobom, već da ti kažem da nisam “novi” i da znam kako i šta. Ako je tebi to zasmetalo što sam napisao da imam 200+ članaka eh onda… uglavnom, nema veze. Uživaj.

1 Like

Ja ne znam kako to vi imate problema s tim. Ja kad napravim novi sajt zakeljim reklame i dodam ga u adsense interfaceu pod my sites. I uvijek radi, ne treba nikakav dodatni approval.

Bilo je i vrijeme da ti stanu na rep. :grinning: :o:

2 Likeova

Znaci ti si napisao clanke da jednom sajtu, i onda to sve prebacio na drugi sajt i poslao na pregled? To googlu djeluje kao scrapovan content.

Pa de uslikaj Google adsens- sites, taj sajt sto ne valja, pa ono za vise informacija. To uslikaj i postavi ovdje. Kazu ti sve lijepo

Da, ali taj sajt je zatvoren, na njemu nema nikakvih reklama i nije dostupan nikome.

hajde da ga mjerimo hahaha

still active :smiley:

i buniš se što neće da ti odobre hahahaha

2 Likeova

Ja fakat ne razumijem ove ljude. Je li vi uopšte čitate sve ili samo ono što vam zapadne za oko? Ko se buni? O čemu ti? :slight_smile:

1 mjesec stariji racun samo, ili ti ga u prevodu dužine :joy: :
1-Cent

1 Like

bitno da je duži, pa makar i cent

Bio je update ovih novih pravila za Adsnese, pogeldaj mozda se tu nesto ne uklapa…ne bi trebalo da ti ne odobre ako je kako kazes 200 unikatnih clanaka i sve sredjeno ok, jos posjete ima…

Meni odoboreno danas. Idemo uskoro po 18-ti :slight_smile: