Kako da postavim dva adsense oglasa jedan pored drugog na dnu posta?

Da li neko zna kako da postavim dva adsense oglasa jedan pored drugog na dnu posta. Unapred hvala

Single post editor. i et :slight_smile:

I gde posle da ubacim kod da budu jedan pored drugog na dnu?

ne mogu ti napamet dok ne vidim kod…

A kako da ubacim oglase za mobitel u wordpressu ? koristim quick adsense i ubacio sam ove normalne, ali ne mogu da se s nadjem s mobilnim :smiley:

Ljudi, koristite ad inserter plugin, nema boljeg…instalirajte ga i pregledajte malo, zakon plugin, možete namjestiti da vam tu oglasnu jedinicu prikazuje samo na desktop računarima, samo na mobitelima, kombinacija ovo dvoje i svašta nešto, lak za koristiti, ne stvara nikakve probleme sajtu, ama čista desetka :smiley:

Evo jos jedno pitanje, da ne otvaram novu temu. Koji je najbolji plugin za optimizaciju svih slika i da li je moguce da se sve sliek od jednom smanje ili cu morati rucno ?

Slike u postu ili thumbnail resize?

Za ovo drugo koristim plugin koji obavi sve automatski. U postovima idem ručno, što ne znači da možda nema neki plugin i za to…

Ma sve slike, bitno mi je da se smanji velicina jer ima dosta slika po 1mba najvise ih ima izmedju 500-800kb. Nije mi bitno sto ce se stari postovi pokvariti.

https://premium.wpmudev.org/blog/10-best-image-optimization-plugins-to-speed-up-your-wordpress-site/

Možda nešto sa linka?

Gledo sam i ja ovaj link, zato sam doso ovdje da upitam sta je najbolje. Po nekoj logici WP Smush.it ? ali on je nesto ogranicen na 1mb free verzija.

Neznam dali si nasao al evo ti u single.php stavi ovaj kod samo stavi jos svoje oglase:

		> <div style="border:0px solid red;width:300px;float:left;" id="div-ad-mid2">
> <script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
> <!-- sloboda-kocka-post-prvi -->
> <ins class="adsbygoogle"
>      style="display:inline-block;width:300px;height:250px"
>       data-ad-client="ca-pub-Tvoj Pub"
>      data-ad-slot="ADS SLOT BROJ">
> <script>
> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
> </script>
> </div> 
> <div style="border:0px solid red;width:300px;float:right;" id="div-ad-mid2">
> <script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
> <!-- sloboda-kocka-post-drugi -->
> <ins class="adsbygoogle"
>      style="display:inline-block;width:300px;height:250px"
>       data-ad-client="ca-pub-Tvoj Pub"
>      data-ad-slot="ADS SLOT BROJ">
> <script>
> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
> </script>
-------------------------------------------