Kako da prodam Leadove (sigurne kupce) iz oblastii Health&Beauty

Da li je neko zainteresovan da kupi ili zna neki nacin kako da prodam Leadove iz oblasti Health & Beauty? Naime kupci su dugo skupljani u bazu preko naseg web shopa, kupci su iz BIH i RS. Ako je neko zainteresovan ili zna nacin za prodaju nek mi se javi :slight_smile:

Koliko ih je u pitanju i za koju cjenu su kupoavli u prosjeku u eurima?

Upitanju je oko 10 k leadova, a prosjecno su kupovali svaki oko 25-30 eura.

Koja bi bila cijena?

Po dogovoru, slobodno mi posaljite svoju ponudu. :slight_smile:

Aha, ali koliko cesto?

Sta koliko cesto? Koliko cesto su kupovali? Pa posto naglasih da su iz kategorije “Health&Beauty” sigurno jedni te isti nisu kupovali svaki dan. Realno krema nije hljeb da je svaki dan kupujes. :slight_smile:

Haha, dobra ti ta. Ma naravno druze da nece svaki dan. Mislio sam ono koliko u recimo pola godine kupovali su od tebe i koliko mjesecno imas prihode?

Treba li JMBG? :slight_smile: Drugar ja ti rekoh, svih 10K je realizovano, znaci svi su kupili barem jednom, a u tih 10K dosta je i onih sto su iznova kupovali. O prihodima ne mogu da govorim. Ukoliko imas neku ponudu slobodno mi posalji poruku. :slight_smile:

Neozbiljan si, sretno sa prodajom. I mali savjet, ne kupuju svi na coravo, to sto opises u par recenica, pogotovo kad je u pitanju tako “ozbiljan” lead. Tako da poradi malo po strpljenju i nacinu prodaje. :slight_smile:

1 Like

Ok. Strpljivo sam odgovorio na nekoliko vasih upita. Ako ste vec ozbiljni onda znate koliko vremena i novca je potrebno da bi se skupio takav broj leadova i okvirno mozete znati koliki je promet od prodaje. Ne vidim u cemu je problem ako nisam odgovorio na pitanje na koje nisam ovlasten da odgovoirm?
Uglavnom, sve najbolje. :wink:

To je bas uredu od tebe sto prodajes bazu svojih kupaca, sigurno bi bili sretni kad bi to saznali…

2 Likeova

A jel mislis da sam to ja izmislio i da sam pionir u tome? :smiley:

A kakvi su bili uvjeti koristenja web shopa i da li su kupci prihvatili prodaju svojih podataka?

Da meni neka firma koja drzi web shop proda podatke i da dobijem newsletter ili bilo sto, digao bi tuzbu.

2 Likeova

Vjerujem da nisi ti izmislio, ali to sto radis je protuzakonito barem ovdje u Hr.

Po gdpr-u se mora naznaciti zasto ce se koristiti podaci. Ako se u uvjete stavi prodaja podataka, mislim da se krsi gdpr. Moze se eventualno staviti da ce korisnik dobivati newslettere od partnerskih firmi i u emailu mora biti link na odjavu sa mailing liste.

U svakom slucaju nije legalno. Primjer ti je facebook.

Meni je jedan webshop na kojem nisam nikad nista kupovao niti se registrirao poceo slati mailove i to svaki dan. Samo sam im poslao mail da se nisam prijavio na nikakvu listu i da cu ih prijaviti na azop.hr ako ne prestanu, dobio sam nekoliko mailova isprike i vise nikad niti slova od njih.

Gdje je admin da brise temu…

Dal saljete mailing sasvov sajta. Da mi samo probamo prosavat proizvode. Jer wve ostalo je apam :grin: