Kako da uklonim Notice?

Jel zna nekokakoda eliminisem obavestenja ovakvog tipa?

Notice: Undefined index: id in D:\workspace\nasi_oglasi\postavi_oglas\change_function.php on line 2

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in D:\workspace\nasi_oglasi\postavi_oglas\change_function.php on line 3

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in D:\workspace\nasi_oglasi\postavi_oglas\change_function.php on line 6

Notice: Undefined index: id in D:\workspace\nasi_oglasi\postavi_oglas\change_function.php on line 11

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in D:\workspace\nasi_oglasi\postavi_oglas\change_function.php on line 12

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in D:\workspace\nasi_oglasi\postavi_oglas\change_function.php on line 15

Notice: Undefined index: id in D:\workspace\nasi_oglasi\postavi_oglas\change_function.php on line 20

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in D:\workspace\nasi_oglasi\postavi_oglas\change_function.php on line 21

U pitanju je stranica za izmenu oglasa.Kada korisnik udje na tu stranicu izbaci brdo nitica i praznu formu (bez podataka) a kad korisnik selektuje svoj oglas koji zeli da izmeni selektuje i Id tog oglasa onda ova obavestenja nestaju i forma se popunjava onim podacima koje je korisnik uneo pri postavljanju oglasa.Sve je ovo Ok. samo sam hteo da iskljucim Notice da neizbacuje brdo gresaka dok korisnik ne odabere oglas koji zeli da menja.
Hvala svima unapred?
Pozz!

Napravi kod da valja i neće biti notice

@komentar Woooow sto si pametan!Stvarno?Ja se toga nikad ne bih setio!Bas ti hvala,puno si mi pomogao!
Kod radi ono sto treba cak i kad izbacuje te Notice!Ti nauci da citas pa komentarisi!Ne treba nikakva prepravka koda, sve radi savrseno,potrebno je samo ukloniti notice!

Kada uradis kod bude sve OK :wink:

Ti očekujeÅ” da putem ā€œnoticeā€ znamo Å”ta si napisao u kodu pa izbacuje te greÅ”ke?

Ma ne ljudi!Znam zasto izbacuje notice!Izbacuje cimseudjena tu stranicu jer nije jos uvek selektovan oglas koji se menja.Tj nije selektovan id oglasa.Nemorate uopste da znate sta pise u kodu potrebno mi je samo da iskljucim notice!Probao sam ovako error_reporting(0); ali nece.

Probaj error_reporting = false

Probaj:
ini_set(ā€˜display_errorsā€™, 0);

E bravo!Hvala puno!To je ono sto mi treba!

Genijalno je sakriti greske, vece gluposti nisam dugo cuoā€¦

Inace tvoj problem ces rijesiti da provjeris jel ima ikakav rezultat od upita, a ako ima tek onda ides mysql_fetch_array. Totalno krivi pristup je sakriti ispis greske jer ona postojiā€¦

$rezultat = mysql_query();
if($rezulatat) {
//tek tu ides fetch array, ne odmah jer ne znas jel ti je query ista vratio
}
4 Likeova