Kako dižete Instagram račun od 0

Dobro ti poredjenje, bot i obićni edit. Ja ne znam da li još uvijek ovo radi, ali ja sam ovo koristio prije 3-4 godine što znaći da je vjerovatno i prije radilo. Oni da su imali namjeru da to riješe vjerovatno bi riješili to do sada. Jesi razmišljao da su možda namjerno ostavili ovo?

@ Ahmetspahic Za tebe je ovo krsenje pravila a f/u metoda nije? To je jedna od najgori metoda na instagramu. To kada radiš velike su šanse da dobiješ zabranu na 24h i svaki sledeći put dobiješ više. Na instagramu ljudi slabo uzvrate praćenje.

Bolje vam je da lajkujete neke tagove nego da radite f/u.

Pa jedan vid krsenja i jeste, a i ne mora biti, kada radis umjereno i rucno kad followas sanse da te blokira, ogranici i slicno su male, desavalo mi se da mi da zabranu na 24h, 7 dana i sta je tu problem? Kada radis 20-30 profila jedan profil i ne osjetis.

Evo nedavno sam na novom mobitelu 5 frisko napravljenih profila, radim ovom metodom follow-unfollow nagurao svaki na oko 1000 pratitelja, jos nisam dobio ni 1 zabranu, nijedan alert da usporim i slicno tome.

Cim primjetim da profil dobija organski followere tu i stajem sa f-u metodom.

Sve zavisi koju grupu ljudi ganjas, meni je omjer na 1000 moji followanja dobijem oko 450-500 uzvracenih.

Problem je što će ti obrisati nalog, ako baš stalno dobijaš zabrane. Problem je što nakon što prodje blokada smanje se limiti i lagano je opet dobiješ.

To je bilo samo da pokažem da su se puno opametili, prije si botom mogao skupiti tisuće i tisuće followera, sad ne možeš tisuću skupiti, dok s mobitela i dalje normalno ide.
Tak će i za ovo kaj radiš kad tad skužiti.
f/u nije bila loša metoda, ali ako nije korištena na način da dođeš na nečiji profil, otvoriš followere i klikaš follow 100 puta. Ipak treba malo preciznije odabrati publiku i tad se poveća broj onih koji uzvrate.

ne slazem se za vecina stvari sa tobom…

Na mom profilu/stranicu koristim 30 istih hashtagova vec dugo vremena, nemam nikakvi ban/shadowban. Dozvoljeno je na svaku objavu max 30 hashtagova i ne pise nigde da cemo dobiti ban ako koristimo uvek po 30 hashtagova…

sto se tice f/u ne bih nikome preporucio tu metodu, nekad je to funkcionisalo a sada je skoro pa nemoguce.

na pocetku kreiranja svog profila tj. stranice, ako nemas nekog da te reklamira(na neke velike stranice), onda najbolji nacin je da zapratis stranice iz tvoje nise, i imas bar neku interakciju sa clanovima “konkurencije” (like njihov komentar, komentarises)… naravno u pocetku mozes pitati druge jake profile/stranice da te reklamiraju, od njih 10 jedan ce te reklamirati 100% …

Pa ne dobijam svaki dan zabrane, desi se od 25 profila, da 1-2 profila mjesecno dobiju zabranu.
70% profila sto imam su otprilike 1 godinu vec stari, a nijedan profil mi nije obrisan do sada.

image

Jedan od profila, nisam jos poceo sa unfollowom, pricekat cu koji dan da vidim hoce li se gdje probijati objave, za sada nisam nikakvo IG pravilo prekrsio, samo sam followao, umjereno preko mobitela, ako se ne bude probijao, onda pocinjem da unfollowam, i guram dalje.

Ne dobijas ti shadowban sto koristis 30 hashtagova, vec sto spamas jedne te iste hashtagove.

Follow-unfollow funkcionise i uvijek ce funkcionisati :slight_smile: