Kako dokazati zaradu s AdSense-a?

Neznam je li negdje odgovoreno na ovo pitanje ili ne, al tražio sam i nisam mogao naći. Zanima me sljedeće:

Znači, od mene traže da dokažem koliko sam u zadnjim mjesecima zarađivao od AdSense-a? Potreban mi je neki čvrsti dokaz koji će ujedno dati do znanja tražitelju da se radi o meni. Naime, AdSense je spojen na drugo ime i adresa nema veze s mojim imenom. Da li mogu na AdSense dodati ‘analitičara’ kao što je to slučaj kod Analytics-a?

Imate kakve ideje kako to najbolje dokazati?

Hvala

Ideš u postavke: onaj zupcanik,
pa pristup i autorizacija i upravljanje korisnicima, i tu dodaš korisnika koji može vidjet sve

Edit;
Samo taj drugi korisnik može radit sve što i ti kao adminiastrator na računu, osim promjena plaćanja i vlasnika računa…znači može ti kreirat oglase, obrisat tvoje oglase itd…tako da pripazi :slight_smile:

1 Like

dodati mogu samo korisnika koji ima gmail račun ili mogu dodati osobu s bilo kakvom adresom?

hvala za odgovor :wink:

Nisam siguran ali mislim da samo gmail račun, jer ni inače ne možeš adsensu pristupit ako nemaš gmail račun

Moj predlog bi ti bio da linkuješ Adsense i Analytics za taj profil sajta. Potom dodaj novog korisnika u Analytics sa read only pravima. Naravno moći će da vidi i ostalu statistiku sajta, ali kad već daješ zaradu na uvid verujem da se podrazumeva. Dalje verujem da znaš: Behavior -> Adsense -> Overview za uvid.

Može bila koja email adresa da se koristi dokle god se sa njom registrovao na Google-u.

1 Like

Install Teamviewer and show him live that it is your account.

Adding someone else to adsense account is not very good idea.

ps. Be careful because many are just interesting because they want to steal you niche.

1 Like

a zasto bi ti nekome dokazivao svoj adsense…ako prodajes sajt onda OK…dovoljno je da odes na “Performance reports” i kliknes na “Sites”…print screen sajtova ili samo jedan izaberes i izvoli :wink:

1 Like

A tko još vjeruje screen-ovima?

… je majka nikoga nemožeš prevariti, niti tebe može neko prevariti