Kako editirati android aplikaciju?

ako dodjes do toga da ljudi kupuju unutar igrice da bi bili bolji onda postajes kesh masina, onda si presla igricu , mada za to treba brendirana popularna igrica .Alternativa je CPA da pogleda video i da dobije neku moc, indirektno dobijas novac

Ljudi ne vole reklame ja krecem od sebe radije bi da mi ponudim da besto kupim nego da mi izbacuje reklame ili nedaj Boze oboje.

Onda se ja jednostavno odlucim aha kupit cu ili necu kupiti neki premium

racunas "da ima dosta klinaca koji nemaju mogucnost placanja i da mu nije problem da pogleda 20 sekundi video da bi pobedio na turniru ili stavec

Racunas i da moze placati preko mobilnog operatera, karticom, paypalom… Sto nije iskljucilo opciju da npr u 24h se mora pogledati jedna reklama da bi dobio xy necega svaka 24 sata

slazem se, obe opcije su ok, meni licni CPA je drazi, ali alternativa za kesh placanje ne moze da skodi , odnosno za one koji imaju mogucnost placanja i ne zele da cekaju video . Bas taj decko koga sam spomenuo je prikazivao zaradu 8% je doslo od direktnog placanja i 92 za reklame ukljucujuci CPA . Mada svakako to nije merodavno, odnosno standard ali kod manjih produkcija nekako CPA mi je prirodniji .

Naravno ali sve u svemu pomogla mi je ova diskusija i dobila sam neke od ideja kako implatirati a da nije napasno.

Naravno to kasnije sve ima jos vremena. Problem nisam rijesila ali sam dobila druge dvije ideje.

Evo za 10$ meni rijeseno ono sto mi je bilo potrebno. Bit ce jos posla dosta. Ovdje je oglas pusten jer vise volim da neko nas zaradi ali eto niko se nije javio.

Kad sve odradim jednostavno mi ne ide od ruke potpisivanje aplikacije i export u .apk file.

Sve zive tutoriale sam prosla. Da li ima netko tko zna platila bi nije problem ili neki dobar tutorial mucila sam se jucer do 5 ujutro i sada evo opet.

Ako imas problem sa engleskim na Upworku mozes postaviti posao i na nasem iako nije zvanicno dozvoljeno, prolazi, i onda odes na pretragu stavis android i stikliras, Srbiju, Hrvatsku, Bih, i uradis invajt , javice ti se neko za minut, i preko team viewera ce uci i podesiti ti to . Nemoj u opisu stavljati da ti treba nesto lako - dosta njih gleda dugorocniji posao, nego hourly posao stavis po satu , i kazes u opisu- potreban je expert za android, svakako ce ti trebati mozda i u buducnosti jos i ostavis otvoren ugovor .

1 Like

Javi se meni…ja ne radim u android studiju ali radim u drugom programu igre i aplikacije pa ću se vjerojatno snaći ako mi posaljes par screen-ova

Sto se tice ovog mog saveta, dosta pocetnika u biznisu stavlja te prideve i oznake za posao , lako, jednostavno, brzo, verujuci da programeri uzivaju u malim poslovima, a ustvari beze od toga, ti gubis vreme u komunikaciji i svakako ti unapred mali poslovi od 5 10 $ niko srecno ne radi. Tu postoji i drugi efekat, koja je poenta da opises posao i posle stavis to je jednostavan ili lak posao, kao da se obracas baki svojoj i opisujes joj taj posao a ne ekspertu koji to radi profesionalno, svakako ce on sam videti duzinu, a to obicno stavljaju pocetnici da navodno daju do znanja da se razumeju u materiju i da kazu da ih ne mozes preveslati , i sa time gube kredbilitet jer prvo programer ce videti obim posla, a drugo to sto neko markira kao jednostavno nekada i nije, a to znaci da klijent nije spreman mnogo da plati odnosno da je stipsa koja gleda da izrabi . Tako da, kada se postavlja posao, nema potrebe ubacivati prideve,priloge i objasnjavati lakocu posla, na osnovu prijava i kontakta se posle moze traziti jasan deadline ili fiksna cena .

Tako sam se izrazila ali uvjek pitam koja je cijena i onda je prihvatim ili ne ovisno o tome da li mi cijena odgovara.

Ja znam sve napraviti ali jednostavno mi neide od ruke potpisivanje aplikacije i export apk fajla.

Kad mi krene traziti lozinku koju neznam nacili ili nigdje ne pise (barem ja neznam) muka mi odma.

da, jasno, ali bez toga, dobices vise kvalitetnih prijava

1 Like

Samo da pojasnimo , neko ko bude citao a pocetnik je, ti pokusavas da editujes u android studiju, koji je alat za klasicne developere, u Constructu 3 ovo je sve jednostavno i skoro pa automatski, mada sam i ja kod prve aplikacije cak i u Constructu imao problema sa tim lozinkama, mada su to slatke muke jer ako trazis lozinku znaci da si zavrsio igricu i na forumu i dokumentaciji imas jasno objasnjenje .

1 Like

Da lozinka i te zavrsne stvari me zezaju još cu ja cisto zbog sebe proguglati neke pojmove, pogledati jos tutoriala

1 Like

to mozes da pitas i autora aplikacije, najcesce pretrazis komentare gde mozes naci hrpu stvari sa kojima su se ostali kupci aplikacije sretali. a naravno mozes pitati autora otvaranjem tiketa, jer ti imas podrsku 6 meseci minimum i sigurno ce izaci u susret. tako je makar kod mene bilo.

Nije kod mene takva situacuja kod mene je totalno drugacije. Stovise dala sam negativnu ocjenu autoru zbog nedostavljanja kompletnog source koda i zatrazila sam refund pa cemo vidjeti.

1 Like

Construct je savrsen alat i za web marketare, opcija web view, napravi se aplikacija za 5 minuta, samo se ubaci sajt i korisnik misli da je aplikacija a ustvari vuce izvor od glavnog sajta, za push postoje plugini , ali produkcija aplikacija, fan strana ovoga fan strana onoga, mogucnosti su ogromne a produkcija tako jeftina, brza . Construct ima osim vizuelnog programiranja i opciju za custom skriptu, odnosno sve ono sto nije pokriveno a skoro sve jeste, moze se kreirati custom akcija, outsorsuje se taj mali deo javascripta ali sve je pokriveno definisanim akcijama .Premocan alat i za kreiranje igrica, ali i jednostavnijih poslovnih aplikacija

2 Likeova

Tu istu stvar radi i website 2 apk aplikacija.

1 Like

da, gledam opcije, odlcna stvar, i cene su slicne, ne znam jel postoji automatski upload da sve radi za tebe za Cordovu , ovde u ceni jednog imas i jedno i drugo, i igrice i aplikacije, mada treba pogledati sve opcije dobro, ali mi ovako na prvi pogled deluje da Construct daje mnogo vise i sto se tice plugina i automatike, mada ovo pricam pausalno .